Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Метаболизам се успорава са годинама, значи, лик који не ради ништа, а има предиспозицију за брз метаболизам, имаће брз метаболизам са 15, спорији са 25, а још спорији са 30. Јеботе, па наравно да ћеш да га мењаш и адаптираш ако интервенишеш, не прича се о томе:)

Оно, просечни људски век је 70 година - није, улеће Шавке, ако те згази ауто онда је дваес!:)

Знаш ти колко сам ја мого да седим за компом и једем за петорицу и не радим НИШТА вековима и да имам 62-65 кила са процентом сала ко Скоти Пипен. Да се сад тако пустим, било би свашта, иако да ми је неко то реко, да је то могуће за мене, у било којој будућности, не бих му веровао.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Peri žabare usrane, svaka vam dala momci, do pre nedelju dana malo ko je znao da se uopšte igra evropsko, svi su ih zaboravili, zato ovo zlato sija tri puta sjajnije!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Peri žabare usrane, svaka vam dala momci, do pre nedelju dana malo ko je znao da se uopšte igra evropsko, svi su ih zaboravili, zato ovo zlato sija tri puta sjajnije!

Alal vera ...

takodje smo zaboravili i na mladju kategoriju vaterpolista koji su osvojili zlato !!!

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

ivke to ne bi bilo dobro, postao bi atleta i imao bi prodju kod devojana, kako bi se snasao u toj situaciji?

isto kao i do sada! prodja kod devojana ne dolazi od vitkog stasa ili ne-vitkog novcanika, vec od stava, sarma, samopouzdanja i upljuvanog jezika!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...