Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

Ajmo teorije šta mu se zapravo desilo. Gde je zapravo završio kada su se portali maksimalno spojili, da li je i dalje nastavio da upada iz jednog portala u drugi, sad kad su ovako spojeni?

nema sta smrksao se, kao da nema portala, jedina razlika je sto se nije mrskao klasicno nego izvrnuto

relano

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ja htedoh da zapodenem raspravu, al već sam krenuo da kenjam na klinkama, mnogo bi bilo dva topika da trolujem za jedan dan :D

Inače, moje mišljenje je da je upao u beskonačno kretanje. A i što majmun nije pobegao lepo :D

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

hahahah, odličan, odličan :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja htedoh da zapodenem raspravu, al već sam krenuo da kenjam na klinkama, mnogo bi bilo dva topika da trolujem za jedan dan :D

Inače, moje mišljenje je da je upao u beskonačno kretanje. A i što majmun nije pobegao lepo :D

Cekaj tomke da se javi pa ces da vidis da sam u pravu. On ce to da objasni sa recima koje niko ne razume!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ermmm - u pravu je?

Pa jeste, napisao sam dobro.

Šta sad tebi nije jasno ja kontao ti pametan čo'ek?

Mislim kad stavimo na stranu da mu je komentar u fazonu "haha retarde naravno da su dobra kad su kastm mejd"

Edited by mali_buda
Link to comment
Share on other sites

A zasto si i komentarisao, covek da se pita? Buda, niti je covek nesto pitao niti trazio necije misljenje, samo izneo svoje. Evo nasta je licilo ovo:

Tip A : Sto je dobar ovaj eurokrem.

Tip B : Eurokrem je kakao proizvod, prave ga za mlade i lepo se maze na hleba.

Tip A : Dobro.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...