Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

Meni se svidjaju njene sise

Nabavi info o istoj.

jeste da ih i nema al dobro

Kad se kaže "sviđaju mi se njene sise", to ne zavisi od veličine(može, a i ne mora).

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Nabavi info o istoj.

Kad se kaže "sviđaju mi se njene sise", to ne zavisi od veličine(može, a i ne mora).

Kad odes u ducan i trazis jabuke a oni ti kazu "nema jabuka" ti jabuke tu kupiti neces koliko god ti se svidjale :tf:

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

It's not the size that matters, it's how you use them!

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

jel ste vi jebeno ludi,pogledajte kako socnu i dobru dojku ima!To sto nije kurvetina pa ih je zapravo sakrila,to samo govori o njenoj cednosti i zato je zelim jos vise!!!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima neki od skul izgled, kao da je izašla sa studentskih protesta '68. Što ne menja činjenicu da je jebozovna samo tako :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Амерички уметник Џон Пју (John Pugh) је познат по сликању мурала по бочним фасадама разних зграда. Он ради у 3Д техници и мурали дају илузију тродимензионалне сцене иза зидова. Овај јединствени стил сликања мурала је прозван „наративни илузионизам“, односно метода „трик за очи“. И стварно кад их гледате као да „гледате“ у унутрашњост осликаних зграда. Ево неколико његових мурала (клик на слику за већи приказ)

Овај мурал је у главној улици у градићу Лос Гатос у Калифорнији. И ова жена која гледа у „унутрашњост“ је део мурала.

cid_DD812_D0206214_B38_A087_F2234_E49_AD25_computer1.jpg

Зграда државног универзитета „Тејлор Хил“ у Чикоу у Калифорнији. Ова четири бела стуба из дорског стила, су само део мурала !

cid_E8_CAFE80_D3144881_A21_BD0_D9_C03_CBF5_B_computer1.jpg

Хонолулу на Хавајима. Овај мурал је рађен прво два месеца у студију, а после тога је на лицу места рађен још шест месеци уз помоћ 11 уметника. На муралу је приказана краљица Лилиуокалани, последњи монарх Хаваја и „војвода“ Каханамоку, краљ модерног сурфинга.

cid_B9_D00_E6_D5_A3_B4_E62_A7_F2350_EFF404476_computer1.jpg

Кафе „Тромп л’ оил“ (Trompe L'oeil) у сан Хозеу у Калифирнији. Овај мурал је назван „Уметност имитира живот, а живот имитира уметност“. Девојка која седи за столом и чита, је део мурала. Просто да не верујете !

cid_B92_B581_BA23_D4_F74_B5196_CC454_A85_FCD_computer1.jpg

И овај мурал у Калифорнији „као да је жив“. Бикоња Валентин, лешинар и уметник који се одмара, су само део мурала. Стварно, као да је живо !

cid_D7_F97037188_D4_EF4_A7_E640510135_A362_computer1.jpg

Санта Круз у Калифорнији, мурал са једрењаком прозван је „Увала у флаши“. Човек који гледа је исто део мурала.

cid_880_DDCD116034800_A0_EDC91_B65_BC164_F_computer1.jpg

На Флориди испред здравственог центра „Сарасота Каунтри“. Као да је стварно ово одмаралиште где можете да се мало одморите од дугих шетњи !

cid_0_F987042_F08_B4792939_E3_DB0_FD0_BDE85_computer1.jpg

Не, ово нису прозори, ни одсјај у излогу овог пик апа, ни салон намештаја у приземљу, то је само још један мурал, али јесте у Аризони !

cid_13_E293_AA551347028029_EE35_D7_CB0526_computer1.jpg

Edited by śavke
  • Upvote (+1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jel ste vi jebeno ludi,pogledajte kako socnu i dobru dojku ima!To sto nije kurvetina pa ih je zapravo sakrila,to samo govori o njenoj cednosti i zato je zelim jos vise!!!

Zar to ne funkcionise obrnuto? Oblace se oskudno i kurvanjski da bi ih vise zeleli! Barem ja kurvezene vise volim.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...