Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako su ovi gubari kratkog pamcenja

isti taj nikola pekovic kad je otisao iz partizana najstrasnije se israo u dresu panatinaikosa,zakuca protiv partizana i raduje se kao da je sam osvojio evroligu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

samo što niste

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kako su ovi gubari kratkog pamcenja

isti taj nikola pekovic kad je otisao iz partizana najstrasnije se israo u dresu panatinaikosa,zakuca protiv partizana i raduje se kao da je sam osvojio evroligu

Kao što se skandira Dijari, jug je prešao preko toga kako je otišao i kako je igrao u poslednjim utakmica pre odlaska, samo da vas napuni. :|

samo što niste

U pravu si, navijaču kk Beograda. :fp:[:p]

Link to comment
Share on other sites

Moram da primetim da su navijaci Zvezde uvek navijali za Zvezdu, dok navijaci Partizana protiv Zvezde. (od 100 grobara, 100 mi vise kaze da vise mrzi zvezdu nego sto voli partizan, dok za delije to ne vazi) Hmmmmm

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Kao što se skandira Dijari, jug je prešao preko toga kako je otišao i kako je igrao u poslednjim utakmica pre odlaska, samo da vas napuni. :|

U pravu si, navijaču kk Beograda. :fp:[:p]

bolje i kk Beograd nego kk Igokea Dodik Premia

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e, al' kenjajte vi do sutra, ja sam sto puta čuo da na evropskim pesmama pevate "sisaj zvezdo", pritom imate ekipe koje nose nazive vezane za zvezdu (antiromi, sisaj zvezdo, itd.)

i da:

coolface-1.png

sta oces da kazes sa ovim klipom sto si ostavio? Ne vidim poentu, posto niti je smesno, niti je u pitanju ozbiljan program. Ne znam kome moze ovako nesto da bude zanimljivo. Edit : sad videh troll smajli, bez obzira jako je glupo.

Druga stvar, tema na koju pokusavas da das argumenat je jako subjektivna stvar i ne vidim kako mozes da govoris "Vi" i generalises. Znam gomilu zvezdinih navijaca koji ce uvek navijati protiv partizana kada je u pitanju utakmica protiv nekog stranog kluba, a isto tako i grobare koji se tako ponasaju. I sta sad, treba da vadimo neki prosek ko vise navija protiv a ko za?

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

sta oces da kazes sa ovim klipom sto si ostavio? Ne vidim poentu, posto niti je smesno, niti je u pitanju ozbiljan program. Ne znam kome moze ovako nesto da bude zanimljivo. Edit : sad videh troll smajli, bez obzira jako je glupo.

Druga stvar, tema na koju pokusavas da das argumenat je jako subjektivna stvar i ne vidim kako mozes da govoris "Vi" i generalises. Znam gomilu zvezdinih navijaca koji ce uvek navijati protiv partizana kada je u pitanju utakmica protiv nekog stranog kluba, a isto tako i grobare koji se tako ponasaju. I sta sad, treba da vadimo neki prosek ko vise navija protiv a ko za?

Nema šta da vadimo prosek, Srbija navija za zvezdu coolface-1.png

Šta ti je, jebo te :)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

JNA pod katanac za celu sezonu?

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=08&dd=15&nav_id=532014

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...