Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

jedete i vi govna sada, zna se na sta se misli pod imanjem para, kada su u pitanju veliki klubovi i koje su cifre u pitanju

a i u tom vasem primeru se pominje jedan igrac u timu

na stranu sto se slazem da nas fudbal vode pogresni ljudi i najvise bih voleo da se uvede onaj zakon da ne moze igrac da ode u inostranstvo pre 20neke godine, bar bi zadrzavali te mlade kvalitete, a ne bahato ih prodavati i posle kukati kako su morali, zato sto klub zivi od toga

ma dobro,ja sam se samo nadovezao na konkretan primer sto je pera naveo,poslednji veliki igrac koji je igrao u nasoj ligi je ailton! :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedete i vi govna sada, zna se na sta se misli pod imanjem para, kada su u pitanju veliki klubovi i koje su cifre u pitanju

a i u tom vasem primeru se pominje jedan igrac u timu

na stranu sto se slazem da nas fudbal vode pogresni ljudi i najvise bih voleo da se uvede onaj zakon da ne moze igrac da ode u inostranstvo pre 20neke godine, bar bi zadrzavali te mlade kvalitete, a ne bahato ih prodavati i posle kukati kako su morali, zato sto klub zivi od toga

Sa "velikim ligama" sigurno ne možemo da se takmičimo, ali pogledaj samo rezultate u zadnjih par godina u grupnoj fazi. Partizan je dobio samo Šahtjor kod kuće u LE, Zvezda posle onog sa Strazburom gde zamalo nismo prošli smo sledeće sezone isto povukli krompir, tako da, to je generalno sramota, imajući u vidu da su npr Šerif, Bate Borisov i drugi koliko toliko odigrali svoje grupne mečeve

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jedno je da dobiješ, što je nerealno, drugo je da odigraš totalno ko pička sve mečeve u Evropi zadnjih ne znam koliko godina (to važi i za jedne i druge). Taktika u gostima se svodi na bunker, a kod nas na neko loženje koje gostojući tim ugasi za 30 min nekim totalno bezveznim golom.

Zadnji put da ste napali ljudski u Evropi je bilo sa Mateusom, a mi protiv Rome, sve posle toga je mučenje i za gledati. Šta da vam je ovaj dao penal sad u sredu, i da se završilo prvo poluvreme 0-1? Ok, vi nemojte da mislite da nam je jadan klupski fudbal, i to je to :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

да, Перо, јадан нам је фудбал у целости, не само клупски.

ипак... НАПРЕД ПАРТИЗАН!!!!!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

jedno je da dobiješ, što je nerealno, drugo je da odigraš totalno ko pička sve mečeve u Evropi zadnjih ne znam koliko godina (to važi i za jedne i druge). Taktika u gostima se svodi na bunker, a kod nas na neko loženje koje gostojući tim ugasi za 30 min nekim totalno bezveznim golom.

Zadnji put da ste napali ljudski u Evropi je bilo sa Mateusom, a mi protiv Rome, sve posle toga je mučenje i za gledati. Šta da vam je ovaj dao penal sad u sredu, i da se završilo prvo poluvreme 0-1? Ok, vi nemojte da mislite da nam je jadan klupski fudbal, i to je to :)

da igraju ko pichke, nema sumnje :) al' nisu igrali ko pichke protiv onih turaka kad su nam oteli ligu shampiona.. a to je bilo posle mateusa ako se dobro secam :) a shto se tiche ovih pacera - posle 0-1 bi bilo 4-1.. brate, imali su ljudi 2 shuta na gol za celu tekmu, nemoj zajebavati :)

Link to comment
Share on other sites

pitanje kako bi odigrali kad gube 0-1 na poluvremenu. Dalje, možda su vas oštetili prvi meč protiv Fenera, ali tamo do slobodnjaka Bambija se niste videli, opet je bilo, daj da se šteknemo, pa ako bude gol, biće, naša stara boljka

A i da kažemo da ste odigrali taj dvomeč dobro, to je opet 2 tekme, imala je i Zvezda šanse protiv Strazbura i napala Bajern pa opet kobas

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hajli, slazem se ja sa tobom sve i kapiram sta hoces da kazes, ali ne mogu da se slozim sa tim da treba da prestanemo da igramo fudbal u Evropi

jebi ga, stanje je takvo kakvo je, tuzno je ali je nase i ma koliko ja voleo Arsenal, ti L'pool itd. nasi klubovi su na prvom mestu, pa makar i ovako jadan

a za buducnost sam optimistican, kao i za sve, BICE BOLJE!!1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

hajli, slazem se ja sa tobom sve i kapiram sta hoces da kazes, ali ne mogu da se slozim sa tim da treba da prestanemo da igramo fudbal u Evropi

jebi ga, stanje je takvo kakvo je, tuzno je ali je nase i ma koliko ja voleo Arsenal, ti L'pool itd. nasi klubovi su na prvom mestu, pa makar i ovako jadan

a za buducnost sam optimistican, kao i za sve, BICE BOLJE!!1

isto se slazem

osim ove optimisticnosti

JER DJURA SNAJDER MORA DA ODE

Prodali su Savica debili, slabo bilo kesha od lige sampiona prsosle godine jbg. Vecno ce ziherasi i male sisice voditi nase klubove, niko nema muda da samo malo investira u ekipu, pa da nam se to vrati.

Jos pogotovo sto imamo povlascen platinijevski polozaj u kvalifikacijiama za ligu sampiona, i umesto da naprave ekipu da svake godine budu konkurentni za plasman tamo, a posle za takmicenje u ligi sampiona oni neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, sto bi se mi plasirali u ligu sampiona bar svake druge godine.

Link to comment
Share on other sites

pod buducnost, mislim dalju buducnost :D

naravno da sve mora da se menja i to iz korena, a bagru treba terati govnjivim motkama!

jebo te, da su malo pametniji i da koriste neki KK Partizan model, mogli bi da dominiraju u Srbiji lagano i da budu ucesnici LS redovno, kao i u basketu bi dolazili onda jaci pojedinci vremenom i bivali bi sve ozbiljniji u Evropi

ali seljacki mentalitet je jak u njima i samo gledaju kako da prodaju igrace a ne neki uspeh kluba...

btw. meni vise zao Ljajica nego Savica :/

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

hajli, slazem se ja sa tobom sve i kapiram sta hoces da kazes, ali ne mogu da se slozim sa tim da treba da prestanemo da igramo fudbal u Evropi

jebi ga, stanje je takvo kakvo je, tuzno je ali je nase i ma koliko ja voleo Arsenal, ti L'pool itd. nasi klubovi su na prvom mestu, pa makar i ovako jadan

a za buducnost sam optimistican, kao i za sve, BICE BOLJE!!1

naravno, nikad ja neću navijati za Liverpul pre Zvezde i sl, ali je činjenica ovo što Leisure kaže. Para ima, koliko toliko, ali nismo baš uboga sirotinja, ali se krade, i radi se nedomaćinski, jer klubovi nisu privatizovani. Ako se to desi, i kad, onda možda nešto bude i od našeg fudbala. Ovako se svi ložimo na leto, a posle bude kurac :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e sad oko te privatizacije, pitanje je da li bi neko samo ulagao ili bi gledao, kao i svaki biznismen, da zaradi sto vise?

a sto se tice lozenja, pa svako normalan zna koliki su nam trenutni dometi u evropi...Platinijev model je nasim klubovima omogucio da odlazak u LS ne bude lozenje, nego realnost, a moje lude zelje svake sezone su da udjemo u LS, nekako budemo 3. u grupi i da tako prezimimo u Evropi :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja samo znam da ne bih voleo premijerligaski model,pa ko ima bogatijeg gazdu,vec ko svabe sto rade,ali za to je potrebno mnogo veca baza navijacha...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja samo znam da ne bih voleo premijerligaski model,pa ko ima bogatijeg gazdu,vec ko svabe sto rade,ali za to je potrebno mnogo veca baza navijacha...

slazem se sa grujom, mislim da bi taj nemacki/spanski model odgovarao vecim klubovima iz nase lige jer bi tada clanovi odlucivali o najvaznijim pitanjima

sa druge strane, kada bi dosao neki miskovic/random-tajkun na scenu, ko zna za sta bi iskoristio klub a posto bogatase iz drugih zemalja boli uvo da ulazu u ekipu iz srbije, nista drugo nam ne preostaje

Link to comment
Share on other sites

pa taj nemacki model bi mogao da funkcionise samo kod nasa dva najveca kluba i to mozda

mislim da je najbolja akcija da ostane 51% u drzavnom vlasnistvu...nikako nemam poverenja u ustupanje kluba nekom biznismenu, jer sigurno ne bi imali velikog profita kod nas, pa cim bi nastupola neka kriza zna se gde bi se seklo

nego

dolazi u Partizan novi stoper iz Sao Kaetana (iz Eduardovog kluba)

po ovome sto sam video na klipu, deluje mi agresivno, borbeno i cvrsto drvo, po stilu me podseca na Karagera

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...