Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aksentijevic me iznenadio, odlicno je odigrao (ima 18 godina), vidi se da nam je neuigrana zadnja linija, tj. stoperski par i da nam fali taj drugi stoper, rankovic je igrao a to nije njegova pozicija

eduardo pun pogodak, scepovic carski gol

lepa mi je atmosfera u ekipi i ubedjen sam da smo jaci nego prosle sezone, izuzev tog stoperskog para

opet osvajamo sve, poz :>

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

naravno, osvajate kad ovi slepci nemaju čoveka koji zna da metne nalpe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa tako pricaju,mislim isto to se ocekuje i od reala,ali videce se sta ce biti...

bogami armani jeste zajeban :D

"pa se tako Adonisu Focisu i Dru Nikolasu - obojica otišla u Emporio Armani - priključio Romen Sato (30 godina, 195 cm)"

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

joj,strasni genk!Otkad se strepi od sampiona belgije koji je btw jedno 5 nivoa ispod retardiranog anderlehta koji ste prosli prosle godine?

Slazem se da je moglo lakse,ali igracete protiv ekipe koja je najbolja medju ocajnima.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

joj,strasni genk!Otkad se strepi od sampiona belgije koji je btw jedno 5 nivoa ispod retardiranog anderlehta koji ste prosli prosle godine?

Slazem se da je moglo lakse,ali igracete protiv ekipe koja je najbolja medju ocajnima.

za nas je sve strashno, ne zajebavaj :D

Link to comment
Share on other sites

to sam i ja rekao za Genk, ali mogao je da padne neki laksi protivnik, tako da nam bude bar LE zagarantovana... ovako sa neuigranom odbranom ce biti tesko, mada ako ne prodjemo Genk, onda i ne treba da idemo u LS

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

da se ne lažemo, nije trebalo ni da igrate prošle godine LŠ, kao što ne treba ni LE da igra nijedan naš tim, mnogo smo jadni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

to sam i ja rekao za Genk, ali mogao je da padne neki laksi protivnik, tako da nam bude bar LE zagarantovana... ovako sa neuigranom odbranom ce biti tesko, mada ako ne prodjemo Genk, onda i ne treba da idemo u LS

word.

da se ne lažemo, nije trebalo ni da igrate prošle godine LŠ, kao što ne treba ni LE da igra nijedan naš tim, mnogo smo jadni

TOLE KURVA ON JE ZA SVE KRIV!

ako ne prodjemo Genk da se upucamo svi ispred Toletove gajbe

sa ovom odbranom ćemo se naprimati golova i u Tetovu, a ne protiv Genka. mada nije ni nam nešto preterano bolja ni veza, Vukić mora da ide, kao što nam trebaju novi štoperi.

Link to comment
Share on other sites

@hajli

e jebi ga sada, najbolje je onda da ne igramo vise fudbal, a i druge sportove

nismo mi (pod "mi" mislim na srpske klubove) toliko jadni, koliko su ovi iz jakih liga prejaki, zahvaljujuci nerealnom novcu pomocu koga kupuju najtalentovanije igrace iz svih liga, pa i iz ovih "malih" nasih liga...

i da, trebalo je da igramo prosle godine LS, imali smo dve utakmice sa Anderlehtom i prosli smo ih na penale

da su toliko bolji, ako ista razbili bi nas u Belgiji i gotova stvar

fudbal se vec duze vreme vrti samo oko novca, tako da sad umesto lige sampiona, imamo ligu 5 zemalja, platini je ovim novim pravilima samo omogucio klubovima iz "malih" liga da lakse dodju to te zvezdane lige, ali svi znaju da se (bar u skorije vreme), nece ponoviti uspesi zvezde i steaue

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

alpha, ima kod nas para, jer možeš Moreiru ili Koromana da platiš 400k evra godišnje. Problem je samo što pare idu u pogrešne ruke.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne zaboravi Notingem forest! :tf:

Inace, generalno, mogao je i bolji zreb, ali nekako verujem da cemo proci bez ikakvih problema Genk. Realno, oni su go kurac u odnosu kakvi su bili pre 2-3 godine.

Meljemo.

oni su go kurac u odnosu kakvi su bili nikad:)

alpha, ima kod nas para, jer možeš Moreiru ili Koromana da platiš 400k evra godišnje. Problem je samo što pare idu u pogrešne ruke.

taj fazon,das koromanu 400k,a on ode u Rusiju i smrsa 7 kila tokom priprema jer lude ruje kaznjavaju 5 soma jura za svakih 500 grama viska u odnosu na "idealnu tezinu"...pa znaci vi vidite koliko je para sebi ustedio,i sa koliko je kila vishka zapravo igrao u nasoj ligi lol...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jedete i vi govna sada, zna se na sta se misli pod imanjem para, kada su u pitanju veliki klubovi i koje su cifre u pitanju

a i u tom vasem primeru se pominje jedan igrac u timu

na stranu sto se slazem da nas fudbal vode pogresni ljudi i najvise bih voleo da se uvede onaj zakon da ne moze igrac da ode u inostranstvo pre 20neke godine, bar bi zadrzavali te mlade kvalitete, a ne bahato ih prodavati i posle kukati kako su morali, zato sto klub zivi od toga

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...