Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

Hajli, ladno svo vreme guras u istu ravan Partizan i zvezdu. Jeste srpski fudbal sve osim pravog fudbala, ne volim ni Partizanovu upravu ni fss, menjao bi ih sutra, ali da stavljas u istu ravan ucesnika Lige sampiona, Lige Evrope, Lige kupa uefa sa raspalom zvezdom koja je zadnji put igrala evropu '91, ti si ludji nego sto sam mislio... Opet, imam itekako sta protiv uprave, fss i uopste atmosfere oko domaceg sporta, ali ti mesas babe i zabe.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate zanemari ove cetiri sezone i skontaj da ste vi donedavno bili u gotovo istom kurcu i da je meni u tom trenutku bilo nezamislivo da ce partizan ikad pobediti zvezdu...ta ista zvezda je peglala na marakani sve zivo,nemoj da si toliko kratkog pamcenja,ako tebi nista ne znace ili se ne secas pobeda protiv lacija koji je tada bio prvak italije,rome,psv-a,kjeva,ja se secam [:D] uostalom,MI IMAMO BARI,A VI FLJAMURTARI HEEEEEEEEEEE :tf: :tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

lepo ti je Gruja rekao, opet se ložite

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim da bedniju utakmicu odavno nisam gledao,sa jedne strane ekipa koja je u rangu telekom prve lige srbije i treba da igra sa raznim baskovima,debeljachama i slicnim,a sa druge strane banda kukavica koja se raspada...ja ne mogu da verujem na sta je licila ekipa partizana veceras...ako me neko istroluje,mozda se i raspisem...sve u svemu,uzas,oprostite mi sto sam verovao u vas prolazak protiv genka...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujo i Hajli, ciganski drugari! :) Ja samo molim da se prozivamo na liniji "glupi cigani-pametni grobari", a ne ko je sta uradio u evropi. Vi imate jako dobro secanje, ali zaboravljate da posle Barija (vec 20 godina) nijednom niste usli u grupu u Evropi. To je moja poenta.

Elem, nisam gledao tekmu, ali svi mi kazu da smo igrali kao pickice. Ako smo se branili kao protiv cigana u rupi, onda jebem im mater svima redom.

Link to comment
Share on other sites

ja pricam o strazburu kad nam patuljak gameiro dao dva gola glavom,oba posle kovacevicevih prekida i bastinog sjajnog markiranja:)a bishke je beshe dao autogol protiv bazela?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

da da,sad gledam,a bishke ga nije dao ni protiv bazela,ali je imao jos jednu odlicnu intervenciju kod drugog gola:)))))tada je purke dao gol,pa onda napravio najgluplji penal na svetu:))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate noodlesa naravno da smo prosli u ligu evrope, cak smo za razliku od vas tamo i uzeli neke bodove :))) da nije raspalog bisevca prosli bi u dalju fazu ;)

Moja greška. (wiki valjda kaže 91-92 liga šampiona, 05-06 liga kupa uefa i 07-08 liga kupa uefa)

Slaninari izgubili, još vi pa da vas nataknem zajedno. :tf: Ovde komentarišu svi sem Grobara...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...