Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"dobra vest sto nema Stojkovica a losa da ce Radisa na gol"

realno radisa nije nista kriv

onaj gol svakako ne bi odbranio ni stojke,a penal nije bio

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

c/p

O jučerašnjoj utakmici nema šta da se piše, sve je jasno, ispali smo od lošijeg tima koji je imao veće srce i muda do kolena. Došli su na naš JNA pobedili nas i ponizili. Jedino pitanje je “Ko je kriv i šta dalje”?

Ima onih koji će okriviti fudbalere. Svakako da oni snose deo krivice, ali i najvećoj budali je postalo jasno da oni bolje ne znaju. Jovančić nije ni u Radu bio rasan golgeter i teško je očekivati da to postane u Partizanu. Možda ima i onih koji od Ilića i Vukića očekuju da trče kao da imaju 22. godina, ali oni to nisu radili ni u to vreme. Da možda ne očekuju da Babović, koji nigde nije uspeo postane mega-hiper-duper zvezda u Partizanu, ili da Šćepakadabra postane Ronaldo! Igrači igraju onoliko koliko znaju i mogu.

Ima onih koji će sve svaliti Stanojeviću na leđa. Svakakao da i on ima neku odgovornost kao i igrači, ali šta je Sale trebao da uradi, skine se, obuče kopačke i iskoristi bar jedan, ili dva zicera koja su promašili Jovančić, Eduardo, Babović, Tomić, Šćepović… Po našoj slobodnoj proceni Sale jeste grešio sa Miljkovićem, Šćepovićem, pa i Vukićem, ali da je glavni krivac za sve, nema ni teoretske šanse. Nije on kriv što smo na poslednje tri utakmice promašili 15 maltene stopostotnih šansi za gol. Nije valjda da očekujete da Stanojević sada nauči Jovančića ili Šćepovića kako se daju golovi. Ako do sada nisu naučili nikad neće!

Krivica igrača i trenera je 25%, glavni krivac je onaj koji je:

- oterao Jokanovića kao najveće pseto.

- oterao Moreiru “zbog velike plate”.

- prodao Klea.

- prodao maltene ceo tim koji je osvojio 4. utastopnu titulu i plasirao se u Ligu šampiona.

- doveo ove igrače i dozvolio im da obuku sveti dres.

- drugu godinu za redom ne može da nađe generalnog sponzora.

- pre nekoliko nedelja obećao DVE bombe, a zaboravio da uplati za Eduarda.

- namestio Skupštinu.

- namestio izbore.

- šuruje sa manadžerskim gnjidama Ramadanijem i Damjancem.

- platio vođama navijača da drže tribinu pod kontrolom.

- ništa nije uradio za Partizan od kad je postao predsednik.

- posluje na “pozitivnoj nuli” iako je u karijeri uništio TRI firme.

Da li je uopšte potrebno da kažem ime tog čoveka. OK, ako jeste… Dragan Đurić! ALI, nije on jedini u upravi koji snosi krivicu. Ima tu još dosta parazita. Ima tu dosta foteljaša koji misle da je Partizan njihova prćija i vladaju iz senke.

Drugo pitanje je “Šta dalje”?

Okrenuti klubu leđa i bojkotovati ga sada ne dolazi u obzir. To je upravo ono što Đurić i družina želi. Normalni navijači da okrenu leđa a plaćenici da ostanu na tribini. To nikako ne sme da se desi!

Prema tome pozivamo sve navijače (koji mogu) da dođu u nedelju na utakmicu protiv OFK Beograda na JNA. Da podržimo Partizan i da kažemo govnima iz uprave šta mislimo o njima. U isto vreme pozivamo sve normalne navijače sa južne tribine da ne dozvole “plaćenicima” da zaustave skandiranje protiv uprave, a pogotovo da podrže skandiranje protiv Stanojevića. Svima treba da bude jasno ko je glavni krivac i ko je rak rana Partizana.

Vreme je da se očisti Partizan od parazita koji su u njemu. Vreme je i da se tribina očisti od navijača koji ne žive za Partizan nego od njega! Vreme je da se pokrene kritična masa. Želimo jedan čist i pošten Partizan, gde će svako znati za šta je zadužen i za šta mora da odgovara! Vreme je za pravu grobarsku revoluciju!!!

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Sve je na mestu, ali:

Vreme je da se očisti Partizan od parazita koji su u njemu. Vreme je i da se tribina očisti od navijača koji ne žive za Partizan nego od njega! Vreme je da se pokrene kritična masa. Želimo jedan čist i pošten Partizan, gde će svako znati za šta je zadužen i za šta mora da odgovara! Vreme je za pravu grobarsku revoluciju!!!

jaoming.png

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

gyxwa.jpg

sto bi gruja rekao, onesvestio sam se od smeha :))

za ispadanje ja ipak najvise krivim igrace, zato sto su stoka seljacka/splavarska

eto oni ne mogu da se naloze da igraju protiv samroka, posto je to slaba ekipa, a protiv genka su znali da grizu

ko im jebe mater, bar necu da se nerviram na evropskim tekmama, posto ne mogu da iskuliram

a i ovako se bar zna gde smo i sta smo, cisto da se ljudi ne loze

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

garant se Pešić kaje sad što se uopšte prihvatio posla. Gazili ste nas prethodnih godina, ali mislim da će biti najbolnije ove sezone

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...