Jump to content

SD Partizan 11/12


alfa

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

partizan je izgubio tekmu u gostima... svojom greskom... evde jednostavno nije imao srece

dugi zuti karton u gostima, u 2. minutu drugog poluvremena na sredini terena je bio kljucan

steta sto nije uguran gol u poslednjih 25 minuta, stvarno bi bilo zasluzeno... iskreno ne secam se naseg tima koji je toliko trcao u poslednjih pola sata

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

usralo vas, oduvaće vas na sred pašnjaka, poz.

rek'o sam šta sam rek'o !

elem, stvarno šteta, skroz ste dobro odigrali, genk je buljaška ekipa, nemam šta da dodam tu.

na kraju ispade da su vas sahranili klinci koji nemaju iskustva, ovaj car što je napravio penal i onaj što je imao priliku da da gol ali se usrao i jedva potkačio loptu.

i da, niko da pomene stojkovićevo pobedničko bacanje prilikom izvođenja indirekta :)))))))))

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nema veze ni sudija ni sreća. Sami smo krivi... Toliko glupih grešaka mora da se obije o glavu.

Dva besmislena penala. Potpuno retardiran crveni karton. Stojke i indirekt.

I to se ponavlja iz bitne utakmice u bitnu utakmicu, iz sezone u sezonu.

Dok naši igrači ne nauče da to ne rade, čak i kada igraju dobro kao u ovom dvomeču ne mogu da se nadaju prolazu.

Ali to je stvar njihovog vaspitanja, pa tek onda trenera.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

koju li si ti utakmicu gledao,pa vukic i volkov su bila 2 najbolja igraca na utakmici,slazem se sa cinjenicom da je i sale bio odlican ali vukic ovako dobro nije skoro odigrao...covek koji je poznat kao smirena osoba,video si samo koliko je popizdeo kad je onaj ciganin pokazao na penal...tu se vidi koliko mu je sve ovo znacilo...glupo je da ga pljujes bez razloga...nema sta da im se zameri,idemo dalje,sto se tice desnog beka,mislim da su i aksentijevic i rankovic mnogo bolji od miljkovica...

Nema šta da im se zameri? :) Ti se šališ? :) Mislim, i ja sam zadovoljan voljom ali da nema da im se zameri mi bi prošli dalje. Pogledaj post ispod...

Vukić je igrao dobro, ali to ne menja njegovu formu, njegov način igre, itd. dobar je bio nekad, ali odavno nije za Partizan. To je moje mišljenje, isto tako mislim da Šćepović nema kvalitet za Partizan, a o Tomiću da ne govorim.

Volkov je pokidao, krivo mi je što ga nisu odavno doveli. Meda je standardno dobar, ali čini mi se da ga trener guši taktikom, ima on potencijal za više.

Nema veze ni sudija ni sreća. Sami smo krivi... Toliko glupih grešaka mora da se obije o glavu.

Dva besmislena penala. Potpuno retardiran crveni karton. Stojke i indirekt.

I to se ponavlja iz bitne utakmice u bitnu utakmicu, iz sezone u sezonu.

Dok naši igrači ne nauče da to ne rade, čak i kada igraju dobro kao u ovom dvomeču ne mogu da se nadaju prolazu.

Ali to je stvar njihovog vaspitanja, pa tek onda trenera.

Opet kažem, bilo je super za naše uslove, nisu igrači krivi već prvenstveno alava uprava. Ako tako budemo igrali i dalje, ja ću stvarno biti zadovoljan, da uđemo u Ligu Evrope, da roknemo cigane i slaninare i puna kapa. :)

Nije nama kriv sudija zbog tog penala(koji je mogao da ne svira, opusteno), nego to sto smo prodali Savica.

Zahvalimo se mutavom Djuri Snajderu.

Uprava je alava kao i obično i oni su najveći krvci što ”nikad nemamo sreće”.

iskreno ne secam se naseg tima koji je toliko trcao u poslednjih pola sata

To je to što meni znači najviše, svi znamo da smo u kurcu i niko nam ne treba da nas podseti, ali opet igrači mogu da se bore.

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

realno samo da izbegnete makabi,ovo ostalo sve neozbiljno osim mozda soshoa koji ako se ne varam ima odlicnog trenera,nisam cak ni siguran da je on ostao na klupi...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

al vas posralo mamu vam jebem,ima da ih naduvate 900-0 :)))

shamrock,skupina konobara i pekara.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...