Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

sta se jebeno dogodilo u medjuvremenu?

podignut je nasip :>

kad je ovo slikano , mozda tek po zavrsetku drugog svetskog , sta mislite ? Izgleda nerealno ..

vidi se Brankov most u pozadini, tako da bih rekao da je ovo slikano 60ih

mene vise fascinira boja Save :o

deluje kao more!

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pas Dragoljub rudar u Resavici

Resavica -- Rudniku mrkog uglja "Rembas" iz Resavice, svakog dana sa prvom smenom rudara u rudarsku jamu ulazi i jedan pas, a vraća se sa drugom smenom.

Rudarski broj nosi na ogrlici, za razliku od "kolega" rudara koji taj broj nose na baterijskim lampama na šlemovima.

Reč je o sasvim običnom, crno-belom psu iz mesta, koji je zavoleo rudare, ali i oni njega. Rudari ga zovu Dragoljub i nosi rudarski broj dva.

Dragoljub ne kasni, uvek je tu, a sa rudarima u jamu ide peške ili se vozi u tzv. "klasi".

Rudari kažu da je "Dragoljub dobro naučio čega treba da se čuva, kojih opasnosti u rudarskoj jami, i ne treba da ga čuvaju".

12178266394e1ec51817447918966335_368x245.jpg

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

Place mi se :(

Zasto smo tolika stoka zaaasto...jel moguce da se vrati ova boja i cistota reke u buducnosti, sta mislite?

ta boja je malo misleading, na starim fotografijama su boje uvek malo off, pogledaj i boju neba i kontrast koji ima sa zgradama.

mada nema sumnje da je tad bilo neuporedivo cistije korito reke. ako nista nije imalo ostatke 10 porusenih mostova u sebi

Link to comment
Share on other sites

e sad kad sam video da je vest obrisana sam skontao zasto je bilo cike i vriske pre pet minuta:)))))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...