Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ja sam pravo vise puta CAMO PEJB ok je, malo su se ofucala slova, nego mi je puklo ispod leve miske jer sam se previse rasirio [8D]

Igrao sam u honu partiju od 90 minuta.

Odoh u prodzu da kupim mleko poz!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Meni i oratku palo juče na pamet da od Jagodine biciklama odemo do crnogorskog primorja, tako da jedno desetak dana ćemo da se pripremamo za put i krajem meseca krećemo u taj poduhvat. Nosimo samo par stvari, i minimum kamperske opreme, jedva čekam.

Celicna muda i bulja trebaju za to

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

joooooj ... odseliću se iz bg-a i od matoraca... onaj moj stan u NSu za Exit je bio savršen, na savršenoj lokaciji ..

jos samo da se naviknes na seoski zivot i gg

ispalise me svi za tekmu ili nisu u bg-u fml

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Celicna muda i bulja trebaju za to

Onaj Jagodinac što je bio u prvoj ekipi survivora je tamo 2007. godine motao od Jagodine do Buljarica na CG moru, pa ćemo ovih dana sa njim da popričamo da nam kaže svoje iskustvo. On je krenuo u ponedeljak ujutru i stigao je u sredu u večernjim satima, dakle 3 dana, dve noći. Mi imamo jaku volju da se bacimo u neku takvu avanturu, ako vidimo da ne ide, uvek možemo da uhvatimo bus negde :D

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bio kod drugara,diplomirao,igijev,pesmin i pejin pulen...bash mi drago,svaki drugarski uspeh prigrlim ko sopstven HEEEEEEEEEEEEEEE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni i oratku palo juče na pamet da od Jagodine biciklama odemo do crnogorskog primorja, tako da jedno desetak dana ćemo da se pripremamo za put i krajem meseca krećemo u taj poduhvat. Nosimo samo par stvari, i minimum kamperske opreme, jedva čekam.

pojesce vas lesinari pored puta

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bio kod drugara,diplomirao,igijev,pesmin i pejin pulen...bash mi drago,svaki drugarski uspeh prigrlim ko sopstven HEEEEEEEEEEEEEEE

jel prigrlis i Vitjine uspehe? HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

ne radi mi yahoo mail, probao sa 2 razlicita browsera :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...