Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

никад нисам гледао овако синхронизован филм на српски. мада ми је јасно зашто баш овај филм приближити слепима.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, razmisljam da kupim telefon samsung galaxy S II. Ne zelim nikakava savet oko telefona, samo bih voleo nekog da pitam ko je vec uzimao telefon na paket, koja je fora da ja uzmem taj telefon npr ovaj paket Prenesi i Surfuj 500 990,00 150 500 neograničen ] gde ukupno dam 24.000 dinara za 2 godine uz to jos dobijam svaki mesec neogranicen internet, 150 minuta i 500 poruka. Meni to izgleda neverovatno povoljno pa razmisljam da li je fora u necemu. Posto je inace ovako vrednost telefona 70.000, a ovako ga placam mnogo manje jos dobijam minute poruke i internet..

Link to comment
Share on other sites

ja sam uzeo nokiju c5 03 i paket kazhe ovako

za 750 djunti mesechno imash: 250 poruka i 250 minuta u nacionalnom saobracaju,ukoliko idesh na net a da nije wlan,naplacuju ti dodatno :P

placas jos nekih 150 dinara za 3G usluge,onda valjda imash i neogranichen mondo i sranja

Link to comment
Share on other sites

Jaoj!

Koliko jebenog posla. Spremam 4 ispita, spremam se za intervju za Google, pisem scientific paper na temu koriscenja objektnih baza za storovanje grafova socijalnih mreza (samim tim i istrazivanje / programiranje / citanje beskonacno radova) i jos jedan na temu A Novel Solution For Image Compression (sva sreca pa je programiranje zavrseno) koje treba objaviti na medjunarodnim konferencijama.

Uz sve to treba izlaziti i prcati :(

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Kakvu mesecnu tarifu? Hoces da kazes da pored ovih 1000 din dajem jos neke pare svakog meseca?

Normalno da daješ. Pored mesečne tarife od 990,00 dinara za pretplatu plaćaš još 3800 dinara ratu, ako plaćaš na rate. Ako se ugovorno vežeš na 2 godine onda možeš odmah da iskeširaš 45000 dinara i dobijaš telefon.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

noiseru sine,ko ne plati na mostu,platice na cupriji AHEHAEHAEHAEHAE

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@Atomic

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Tarifni-paketi/Prenesi-paketi/Prenesi-i-Surfuj/

Hvala ali ovde su svi paketi na koje se ugovorno vezes 2 godine ali kod kojih na pocetku telefon placas 1 dinar a ne vise kao sto je npr u nekim drugim paketima. Sto mozes da vidis na sajtu. A i nigde to ne pominju pa mi nije jasno. Ti imas i pakete gde prvo platis oko 40 hiljada ali onda ti je cena za minute i poruke i internet dosta povoljnija...

Link to comment
Share on other sites

Noiseru, ne plaćaš dinar telefon, odeš ovde:

http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/eShop-Telefoni/Mobilni-telefoni/Pametni-telefoni/?eshop&do=phone_info&phone_id=344

i vidiš da za taj Prenesi i surfuj 500 koji ti hoćeš telefon moraš da platiš 45.000 dinara ako ga uzimaš na dve godine ugovor. I onda na tih 45.000 din dodaš još tih 24.000 o kojima ti pričaš.

A for the record, nov S2 u radnji je 550 eur, pa ti računaj :)

Link to comment
Share on other sites

Zbunilo me je sto sam tamo imao sve tarife, i onda kada udjem npr u prenesi i surfuj tarifu meni ustvari izbaci cene za sve tarife u bilo koju da udjem na glavnom meniju, a ja sam mislio da su to sve tarife za prenesi i surfuj i da sve kostaju jedan dinar. Eto to me je zbunilo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...