Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

po ko zna koji put zamalo da odjebem legitimni "poslovni" poziv zato što ne znam lično čoveka koji me zove a on ima telefonski manir kao ove guske iz banaka/turističkih agencija/multilevel kompanija koje zovu redom ceo imenik.

Link to comment
Share on other sites

ma brate, kad i ja pišem odgovor posle dvaes' minuta na nikitin post :))

zeza nas struja celo jutro, dolazi i odlazi na po 10 sekundi, taman dovoljno da se server resetuje i onda nema neta po 4-5 minuta pa u krug.

Link to comment
Share on other sites

Људи, колико су јапанке добре за стопало с обзиром да су скроз равне? Планирам да их пазарим, никада их нисам носио, па када сам већ ту где да их купим? : )

Виђао сам по радњама неке болесне цене фурају, али не пада ми на памет да издвајам толико за њих.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja leti nosim dva para japanki ravnih, ali ne znam šta da ti odgovorim ... ja lično nisam imao problema nikakvih, da mi nešto kao smetaju, da me bole stopala i slično.

jedino što mi se događa jeste da, pošto baš minimalno podižem stopalo od zemlje kada hodam, zveknem nekad palcem pa boli jer je direkt u palac a ne u patiku, a nekad mi se i izvrne đon :)

Link to comment
Share on other sites

caoske drugari!

Bio na Exitu, sad malo odmaram, sutra na razgovor za vizu za Kanadu, a u cetvrtak na Siciliju. :)

Lepo mi je krenulo sve sa tim putovanjima, samo da se tako nastavi.

Veceras bi trebalo da odem u letnji Bitef, karaoke vece. Jel zna neko kako izgleda to? Bio sam ovako u Bitefu na karaokama i dosta je fino bilo, ali ne znam kako to izgleda na otvorenom prostoru?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

kaze se u kosutnjaku:) cesta greska novobeogradjana;)

malo svrha brda trolla

kod mene je to cisto zbog slenga, kazem i 'na gajbi' umesto 'u gajbi', 'na novom beogradu' umesto 'u novom beogradu', 'na karaburmi' umesto 'u karaburmi', 'na medaku' umesto 'u medaku' iako na pismenom iz srpskog pisem pravilno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Saznao jutros da mi je još jedna od omiljenih kombinacija - mrvljeni sira i tunjevina takodje veoma nepreporučiljva, jer stomak teško vari kombinaciju ribe i mlečnih proizvoda. Nema mi spasa, pogotovo što sve to zalivam jogurtom :D

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...