Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Recommended Posts

Gledao sam izvorni kod, ok je film, zanimljiv ali pun rupa i ništa posebno generalno, očekivao sam mnogo više.

Kako on može nastaviti živeti u virtualnoj stvarnosti kad je ta stvarnost u mozgu njegovog raspalog tela i koja će umreti zajedno sa njegovim telom

Odgledao sam i lincoln lawyer , film koji sam dugo odlagao da gledam zbog odbojnosti prema glavnom glumcu, ali je Metju, moram da priznam, fantastično izneo ulogu flim je jedan odličan dobro zaokruženi triler ima svega što dobar triler treba da ima. Preporuka.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

одгледао и ја Вочмене, одличан филм, баш насупрот холивудским стрипским издркавањима. споро и лагано, непретенциозно, са шмеком и БАШ РЕАЛНО, цео тај вајб филма одише РЕАЛНОШЋУ...

и најјачи хајлајт по мени:

None of you seem to understand. I'm not locked in here with you. You're locked in here with *ME*!

[jupi]

ЦАРИНА!

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234903290&st=0&p=1310545&hl=watchmen&fromsearch=1&#entry1310545

Jedan od retkih filmova koje pogledam onako.. na 2-3 meseca bez problema i smorenosti. Otprilike ko epizodu Mućki kad su uzeli pare za "Victorian egg timer" :D

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

пробао сам да гледан "Наполион дајнамајт", прекинуо после 15 минута и онда сам морао да скинем и погледам поново "Борилачки клуб", морао сам мало да анулирам срања која сам гледао у последње време.

Napoleon ja fascinantno dobar film, ja sam bio odusevljen

Jel valja ovo?

Watchmen.2009.ULTIMATE.CUT.DVDRip.XviD-NODLABS

da film je najbolja strip ekranizacija sto sam gledao. Prvo mi je bio super, pa mnogo glup, pa onako, ali definitivno je dobar film

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

da film je najbolja strip ekranizacija sto sam gledao. Prvo mi je bio super, pa mnogo glup, pa onako, ali definitivno je dobar film

Pitao je za kvalitet snimka, ne za film. O filmu se diskutovalo na prethodne dve strane. Dobar je Watchmen inače, greota je da se skine DVD rip, skidaj 720p ili 1080p voodoo, imaš na warezu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...