Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

na zakintos ides (ja idem sad opet) radi prirode i plaža. koji bre underground, ima pena parti sa pijanim englezima i to je max underground.

laganas tj kavos smrde na engleze ( s tim sto su 2006 najvece svinje jedne veceri bili o čuda li srbski omladinci)

tasos je meni bio bas los.

sto se provoda tice, meni je u neos marmarosu bio vrhunski,mali 1996.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Idem po drugi put ove godine na Zakintos, samo sto ove moram bolje da se informisem...bilo bi fino ako bi mi neko dao info o eventualno malo andergraundastijim mestima tamo (da ne bude ultra komercijala, a da ne pricam o zurkama koje organizuju srpske agencije)

Laganas ti je mesto gde su zurke itd, verovatno si tamo bio, i ja sam. Zanima te Laganas ali neko mesto za izlazak ili neko drugo mesto na Zakintosu?

Logicnije mi je ovo drugo, trazi malo po netu ali ja sam cuo da ljudi hvale Tsilivi mesto ali je vise porodicno.

Sve u svemu, da ne bih ja ovde pisao stvari u koje nisam bas upoznat, imas ovaj sajt koji je britanski a na njemu gomilu komentara za svaki bar na celom Zakintosu, valjda ce ti pomoci.

http://www.justzante.co.uk/

 

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

ja idem na zakintos od 18 jula, na sve moguce domace organizovane zurke, visok sam, malo nagruvan malo mrsav,

ako vidite neko da peva KOKAIN KOKAIN TO JE PRAVA STVAR ZIVELA KOLUMBIJA I PABLO ESKOBAR znajte da sam to ja, javite mi se slobodno

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Pa ti onda ne budali pa ja necu da karikiram.

 

Andergraund mozes naci u vecim gradovima, tako da solun ili atina hehe.

 

Ne mozes ici u turisticka mesta i ocekivati tako nesto vec se moras po tome orijentisati ... nadji neki festival ili tako nesto.

  • Upvote (+1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Haha pa zasto bi isao ponovo u Laganas ako nisi u tom fazonu, realno, mesto je bas komercijalno [:D] ja sam bio pre dve godine i lepo sam se proveo, ali ne bih isao ponovo.
Meni je npr. Ljoret de Mar slican Zakintosu(Laganas) a opet mnogo bolji sto se tice nocnog provoda i veci je izbor. Bio sam tokom srednje na onoj poznatoj turi ali voleo bih sada da odem sa drustvom [:D]

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam na zakintosu iznajmio auto, koji cak i nije skup (ne mogu da se setim tacno) i obisao celo ostrvo. To je najbolja stvar koju mozes da uradis na zakintosu, em je priroda do jaja em realno nemas sta da radis u onom usranom laganasu.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Sam termin je ovde irelevantan, verujem da su svi skapirali na sta mislim

 

Pa skapiraj ti da neces u grckim turistickim mestima naci nista alternativnije osim ako za alternativu ne smatras rock kafe i slicno.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Tako neka cena je bila. Pritom je nas bilo 7 pa smo se rasporedili u 2 auta. Dobili smo C3 kabrio i fabiu. Primera radi, prosle godine sam u pefkohoriju uzeo ono malo chevrolet sranjce (je l' spark bese?) i uzeli su mi 40+ jura, plus su smarali da im vratim auto uvece iako sam ga uzeo ujutru, znaci nisam sklopio ceo dan.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

bio sam ja. lefkada je carsko sranje, ali na zapadnoj obali.

naše agencije te vode na istočnu, u nidri, i tamo nije toliko carsko. kamena plaža, koja i nije nešto velika, i relativno bezveze more (prljavo, ne kao paralija prljavo, ali prljavo u odnosu na zapadnu obalu).

 

vasiliki ti je mesto na jugu ostrva, tamo kako je ne znam, ali su ti zapadne plaže (katizma, porto kaciki) dosta bliže nego iz nidrija. postoji autobus iz nidrija koji vozi svaki dan do katizme i košta nekih 15 eura tamo i nazad po osobi.

na lefkadu ti je najbolje ići autom, ili rentirati auto, jer onda možeš da obiđeš sve, a stvarno ima dosta plaža koje treba obići. rentiranje auta mi se nije nešto isplatilo, jer je košta 40ak eura po danu.

Link to comment
Share on other sites

Lefkada je podvodnim (podmorskim?) tunelom povezana sa kopnom, mozes opusteno kolima. Zapadni, divlji deo je stvarno prelep. Vasiliki na jugu ce carski jer tek posle pola kilometra ti voda predje pupak lol + pesak. 

Izbegavaj Nidri pun nasih koji organizuju "Serbian night Dzej+Ceca" po lokalnim "pubovima", palacinke sa  domacom plazmom koju donose vodici, jer nisi ti bacio pola svojih bednih 20 radnih dana u 365 dana godini da cujes drugi jezik, probas drugaciju hranu, udahnes drugaciji vazduh, upoznas nekog novog, NIJE TO TO, NEMA VISKI PREKO MALO LEDA, PLAZMA BICEPS SISA, 3ci DAN NOSTALGIJA TRESE DA SE ZNA DA SI SRBIN!!!!

Link to comment
Share on other sites

Uplatio sam 10 dana pun pansion u Igalu, hotel Igalo sa avionskim prevozom tamo i nazad i naglasili su mi da cu morati da platim taksu u Tivtu kad se budemo vracali. Znam da je pogresan izbor letovanja ali hoce zena opet tamo.. Nego, zena hoce da idemo u julu u neku banju pa me zanima da li ima neka banja a da je skroz opustencija tokom letnje sezone i gde nema mnogo baba i deda ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...