Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

1 hour ago, sttevann said:

Ono sto smara je sto panduri zbog divljanja gorepomenutih sve cesce krstare po gradu, i sada ne smes da setas bez majice van plaze(znaci ako ides setalistem, moras da se obuces), i naravno "zabranjen" je alkohol na plazi, posebno iz staklenih flasa. Naravno, sve to moze da se zaobidje.

Nisam snimio to za pandure, ali moguće da si u pravu. (btw, što je gotivna ova quote this funkcija)

Ali sam zaboravio da pomenem to oko plaža, mnogo mi se dopada što su plaže "državne" ili šta god tako da je jako kontrolisano postavljanje onih ležaljki koje se plaćaju pa je praksa da kupiš suncobran za 5-10e i onda ga samo zabodeš gde ti je drago i na plaži si. Nije kao ono na nekim mestima u Grčkoj gde su kafić do kafića i ležaljka do ležaljke, da se upucaš.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio u Arenalu, gde je prepuno pijanih nemaca, ne znam kako je u ostalim mestima. :)

Evo ga neki tekst (doduse iz 2014, ali ne verujem da su promenili ove godine).

http://www.dailymail.co.uk/travel/article-2615006/No-Speedos-streets-Holidaymakers-leave-Majorca-beaches-dressed-swimwear-face-500-fines.html

 

Inace, najveci hit su mi bile cene onih kofa za cirkanje (15e npr), u kojima se nalazi litar zestine (vodka, dzin, ili sta vec) i nekoliko limenki red bula, ili par litara djusa, i led.

Ekipa klinaca, njih 5-6, kupi, sve sipaju i promesaju, stanu oko kofe, i onim dugackim slamcicama cirkaju. Onda naidju panduri sa komunalcima, prospu im to, i bace u kantu. Klinci odu u prodavnicu i za 2 min eto ih opet sa drugom kofom :D

Za pola sata, potrosili po 5e, pijani kao dupeta :)

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

Hvala na svim savetima, moracu da razmislim. Realno ja sam vise u fazonu da zabodem neko dobro mesto i 10 dana ne izlazim sa plaze (inb4 iz sanka hue:)), nisam mnogo za te rent-a-car zajebancije i obilaske, mada ko zna:). Btw, konto medjunarodne vozacke sto ste pricali na onom topiku, nisu vam trazili za rentacar?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, sttevann said:

Ekipa klinaca, njih 5-6, kupi, sve sipaju i promesaju, stanu oko kofe, i onim dugackim slamcicama cirkaju. Onda naidju panduri sa komunalcima, prospu im to, i bace u kantu. Klinci odu u prodavnicu i za 2 min eto ih opet sa drugom kofom :D

To i one preglupe majice :))

 

4 hours ago, bad1 said:

Drugari , kako je u Kalitei , uplatio 24.jul pa ono , ako bio neko nek da neki revju , cuo sam da su more i provod odlicni...

Sent from my HTC Desire 510 using Tapatalk

ja nemam iskustva sa tim, ali ne vidim kako mesto u Atini moze da bude dobro po pitanju bilo cega kada verovatno vrvi od grka kao u mravinjaku. osim ako nema vise tih kalitea :)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Lucky said:

 

ja nemam iskustva sa tim, ali ne vidim kako mesto u Atini moze da bude dobro po pitanju bilo cega kada verovatno vrvi od grka kao u mravinjaku. osim ako nema vise tih kalitea :)

ima ih gomila koliko vidim, ova u koju @bad1 ide je na halkidikiju

bio sam ja tamo al sam bio klinac pa se ne sećam :D meni je bilo do jaja, al kad imaš 4 i 12 godina sve je do jaja kad je na moru

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pros godine bio u Grckoj na Kritu. Usluga je jako fina, ljudi usluzni level Turci, hrana je svuda dobra, od random bara, restorana do hotelskog restorana. Sve je sveze, origano sveze ubran, mirise do bola. Posle hasa ti nose rakiju grozdje i lubenicu da te pocaste. Imaju odlicnu rakiju i vino. Plaze su prelepe i uvek ima vetra. Ima dosta mladih i starih, ali ne kao na popularnim mestima da vrvi. Jako pristojno.

Ove godine Rodos pa videcemo.

Edited by Udo Tvrdic
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

mene je na Kosu ubio vetar u pojam, kad sam saznao da je na kritu i rodosu jos gore, neka hvala. Unistio me je vetar jebeni

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, f4ts0 said:

mene je na Kosu ubio vetar u pojam, kad sam saznao da je na kritu i rodosu jos gore, neka hvala. Unistio me je vetar jebeni

Rodos je lapo lapo, jedna polovina ostrva 0 vetar, druga vetar sa varijacijama jacine od dana do dana. Rent a car obavezan za Rodos, mada kapiram da je tako sa svakim ostrvom.

Link to comment
Share on other sites

Ovo leto ja i moja diskushernija ne mrdamo preko, bice infinitex youtube droning.....
..... al zato od 15tog juna bazen 3 x nedeljno!   close enough.. o/

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...