Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

Opusteno, prcaćete neke seljančice iz Loznice

 

Kasnim mesec i po pošto tipa prvi put otvaram ovu temu :D, ali najbolji odgovor ti se nameće sam - Ohrid.

 

ma kakav Ohrid bre lol, pa to je isti OMG KURVE KLABING vajb kao na moru, samo što je hladno :)

 

Jel zna možda neko kakvo je Srebrno jezero?

Link to comment
Share on other sites

@vlada_

mora da su ti mnogo dobri ortaci

 

kakvi su ljudi kenjatori postali moja ekipa i ja smo uvek bili u fazonu ko da je bitno gde ides bitnije je sa kim ides 

 

 

@trooper

na srebrnom imas seljanke iz bora, kapiram da su taman za tebe

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zbog situacije ortaka u kojoj su se nasli, moracu da idem u kucu jednog od njih u sutomoru...da se ubijem ili da se ubijem?

nemoj, spusti se 50tak km-a do ade bojane bice alkohola i picki koliko razumem. mi prekosutra krecemo ka niksicu, sviramo u subOtu. Imas neki lejk festival od petka do nedelje sa metalikama i drogom. Posle toga ada bojana

 

 

Opusteno, prcaćete neke seljančice iz Loznice

i to...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@G

najbolji ortaci jebiga, drugi deo ekipe (isli smo svi zajedno prethodnih 5 godina) ide na lefkadu i to sam morao da odbijem, pa ti vidi :)

 

@daki

bolje u sutomoru sa najboljim ortacima, nego sam u beogradu

 

 

edit: a da, malopre sam dobio i informaciju da sutomore nije ono sto je bilo pre 7-8 godina, da se promenilo nabolje poprilicno? tracak nade

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Jel zna možda neko kakvo je Srebrno jezero?

 tesko sranje i dosadno je u picku materinu:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pa da ti se zaista ne ide i da ti je skenj ti ne bi isao. Tebi je zapravo dojaja sto ides tamo, al' se samo pravis pred forumasima, kao bljak Sutomore. A jedva cekas da pijes pivo za 1 euro i jebes seljanke iz Pozege!

Pa sad ga pretera! Sta fali seljankama iz Pozege?!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

@daki

 

pa uvek je do jaja ici na more, gde god to bilo, ali kad te umesto zakintosa / krfa / lefkade kao grom iz vedra neba pogodi sutomore, nije lako :)

Pa dobre de, nije kraj sveta. Voda je slana, kurve su kurve i neces gledati toliko batica, napucanih beogradjana i novosadjana koji traze kavgu sa Englezima kojih je takodje vise neg' sto treba!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...