Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

:)

Kada dzuskate po Zrcu, prekrstite se par puta za zaklanu decu u grobnici pored

Da, zvucim kao matori prdonja, ali sta cu tako mi dunulo nesto u zadnje vreme.

Inace sto se BG tice i mog prirodnog okruzenja (idemo u banje heheheh) niko nije isao u CG (osim jednog sa foruma hehe) niti cro, niti BLG...grci, cigani najrodjeniji voulim vas :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, ne kažem, probao si, dobio si nekakav odgovor, to je kul, ali prosto verovatno kontiki zna iz prve ruke, ili tripadvisor na netu na primer.

:*

bio je cale pre 2 godine u tunisu, kaze da je skoro isto nosio dolare ili eure, mozda ces maaalo bolje proci sa dolarima

hvala! :)

Link to comment
Share on other sites

svejedno ti je, razlika je minimalna bil kada sam ja bio pre 2-3 godine

p.s. ua srbima koji letuju u hrvatskoj

svaka nasa kuna potrosena tamo bice istopljena u metak!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zrce keva, nadam se da cu se skapirati sa poslom do sredine Avgusta pa dopet banem do Novalje.

Sto se tice cena, Hrvatska je generalno uvek bila skuplja od recimo Bugarske ( koja u zadnje vreme postaje sve popularnija kod nasih turista ) ali zato po meni nudi mnogo bolji provod leti( Zrce Jadranska Ibica) a i prakticno sam na lapo sata od mojih u Zadru (inb4 Dante Croat) , tako da mi to izadje kao ekstra kombinacija.

Aj opet da postuje, imam slobodne apartmane pocev od 20. avgusta.

Vise detalja i fotke ovde http://www.facebook.com/pages/Apartments-in-Novalja-Pag-island-Zrce-beach/191880410856329 .

I da, lol za onog lika sto je rekao da je jumbo koktel u novalji 40 kuna.

Regularna cena Deep divera, Zombia i slicno u "vazni" je 200 kuna u Papayi na Zrcu, slabiji kokteli tipa Sex on the beach, Tequila sunrise itd su 160 kuna, a ispod 100 kuna u "kiosk kaficima" se ne moze naci nista.

Pivo je oko 25 kuna (3.5 eura).

Ako je neko zainteresovan za smestaj bilo bi pozeljno da pozuri sa kontaktom posto sam full do 20.08, a ima interesenata i za te termine.

Poz, i vidimo se u Hrvatskoj Ibizi ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...