Jump to content

Letovanja TOPIC


Recommended Posts

pa brate maruti, to nema gepek, a vode ženu sa sobom

ma laz najveca , jako dobar drugar je vozio maruti 6 godina i nas 7 je u njega stalo i vozilo se po kraju kada smo pubertetlije bili , niti smo bili sicusni klinci pa da kazes da smo mogli da stanemo , niko od njih se nije ni dan danas promenio sto se tice izgleda i kilaze :D a meni tu prosipaju pricu kao ne moze cetvoro da stane !

ovaj konfi je bog haahhaahhaah,cuo sam da ne moze petoro u kola,ali cetvoro nikad:))))

hahahha takva je i moja reakcija bila kada mi je rekao , ali shta da im radim , jos bolje manja sansa da ce neki kamionet da nas pregazi na Ibarskoj [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

da ih obrišeš iz mobilnog i nikad više nemaš kontakt sa njima

tako ja radim, zato imam tri druga

Napusio sam ga ja u vezi toga , ali on se dogovorio jos ranije da ce da idu tako , a realno ja sam uskocio naknadno da idem sa njima tako da i ne mogu da ga nesto preterano krivim , realno da sam ja na njegovom mestu naravno da bi isao i odjebao ove druge ali sta ces jbg :) Sto se tice drugova tako i ja imam 3-4 druga ove ostale ne mogu da smatram drugarima vec cisto blejace sa kojima ubijam vreme [:D]

Edited by KOНФУЗНИ

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ma laz najveca , jako dobar drugar je vozio maruti 6 godina i nas 7 je u njega stalo i vozilo se po kraju kada smo pubertetlije bili , niti smo bili sicusni klinci pa da kazes da smo mogli da stanemo , niko od njih se nije ni dan danas promenio sto se tice izgleda i kilaze :D a meni tu prosipaju pricu kao ne moze cetvoro da stane !

hahahha takva je i moja reakcija bila kada mi je rekao , ali shta da im radim , jos bolje manja sansa da ce neki kamionet da nas pregazi na Ibarskoj [:D]

Da, to je apsolutno isto, vas sedmoro po kraju 20 minuta i vas cetvoro u mini autu 10 sati sa stvarima za cetvoro ljudi od cega je jedno zensko.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Da, to je apsolutno isto, vas sedmoro po kraju 20 minuta i vas cetvoro u mini autu 10 sati sa stvarima za cetvoro ljudi od cega je jedno zensko.

Ima mesta veruj mi to su samo price , pa ne verujem da devojka ima 100 kila , u svakom slucaju maruti ima kao neki gepek gde recimo moze da stane par kofera , a izmedju zadnjih sedista ako sede ljudi na krajevima moze da stane ostalo :D

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

znaš li ti koliko hleba može da se kupi za 2000 din?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da taj Maruti ima mali prtljažni prostor i da je tu zapravo suština vašeg konflikta

pa samo je rasprava oko prtljaga a realno ja moju torbu mogu izmedju nogu da drzim ili u krilu ako je bas frka , nego oni su paranoja od ljudi tako da dzabe. Ma ko da je bitno idem sam vozom zurka zezanje ovo ono :tf:

znaš li ti koliko hleba može da se kupi za 2000 din?

33 [:D]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

ja mislim da taj Maruti ima mali prtljažni prostor i da je tu zapravo suština vašeg konflikta

Ja mislim da sam jedno petanest puta rekao cetvoro ljudi I PRTLJAG pri cemu sam kao i ivke napomenuo da je jedno od tih cetvoro ZENA koja ce poneti ORMAN STVARI u marutiju koji NEMA GEPEK BUKVALNO.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...