Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Не секирам се ни ја, само ме нервира Фецов трол јер сам трипово да је дуле одговорио или нешто у том фазону:)

 

Мислим, шта сад, јебига, ил ћу да се унормалим ил ће да ме обори. Пре неких метар дана ми је кренуло идентично тако и обор'ло ме на десет дана и онда сам у фазону да не презам ни од неке фаустовштине како бих те спречио (hence the wide array of покушаних ствари). Мени делује ко инкубација, јер ме не пушта, а сад је појачало (успорио сам се жешће, боли ме кожа, угумениле су ми се усне и те форе). Тако да капирам да је нека факд ап прехлада која креће за три два један и да сам фејлово у превенцији:) Мислим, кад крене, онда јебига, стандардно чај трте мрте, него сам тео да се извучем на мишиће...

 

Иначе, на ове инкубација трипове пиздим, па не знам, сад да ми дође мали зека без родитеља на врата, мислим да бих га ишутирао у локву крви ето, због сира и војне музике:) Дође ми да трчим пет километара да ''продувам болес'', а знам да нема ништа од тога...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Звоните на погрешна врата врцави господине. Не видим шта је овде у том фазону, просто оћу да стопирам процес ако могу. Да сам хипохондар, правио бих нешто од ничега или бих се цимао на разне симптоме. Ово знам шта је и шта ће да буде, просто математички и питам како најбоље да пробам да спречим.

tsEnRtI.png

 

[:D]  uz opisane simptome i nadrkanost (prema zečevima) zvuči kao da ti je nizak šešelj

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Па на шешеља сам прво ишо, нарафски:) Ал није ништа урадио:) Настављам фајт традицјонално, са чајОм:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hipo :)

ali evo od mene šta ja radim, da se duljo ne naljuti.

vec sam pričao odabranim nesrećnicima, evo za ostale

slanina, beli leba, belog luka. celi čenovi

šumeći aspirin sa vit c

rukoblud pod ćebetom dok se slroz ne oznojim

presvlačenje, prvo u stvari tuširanje, pa promena posteljine

malo dobre rakije i oblog od iste

okrepljujući san, eventualno rukoblud

ponoviti sve

ako se posle razboliš ipak, it was ment to be

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Па то сам и ја измантрао све, плус чајеви и супе (да дају бонус на рукоблуд знојење), фервекс, прополис, шмрко и гргољјо слану воду. Бели лука сам се најо богами за све паре, осушла ми се глова цела.

 

Видјећемо сутра, шта ће да буде... него реко можда има неки тајни квест који би ми Дуле открио

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Па то сам и ја измантрао све, плус чајеви и супе (да дају бонус на рукоблуд знојење), фервекс, прополис, шмрко и гргољјо слану воду. Бели лука сам се најо богами за све паре, осушла ми се глова цела.

 

Видјећемо сутра, шта ће да буде... него реко можда има неки тајни квест који би ми Дуле открио

 

Ja uvek napravim limunadu i najedem se meda :) Al' prvo limunada pa onda posle toga med :)

Link to comment
Share on other sites

Pad imuniteta. Vitamini, supice i zdrava hrana svakog dana, a ne samo pred razboljevanje.

 

Крив сам, признајем. Али реко да видим имал још што.

 

nema tajnog kvesta, iskulirajte dok ne odlezite virus/prehladu/stavec i ne budite malene sisice!

Нисам сисица него ми се исто десило пре метар дана, а сад сам још сам гајби, де ти је душа!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ахаха:) јебите се са тим хипо форама, само сам пито!

 

е, ал кад умрем стварно БИЋЕ ВАМ ЖАО11

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Imao sam gadnu distorziju zgloba prije jedno 7 dana isao sam na urgentni da snimam rekli su mi da nije prelom stavljam led i sve to standardno. Takodje mi je rekao onaj lik da imam jako slabe zglobove sto nije za cuditi jer je ovo jedno 6. put.
Fazon je sto me i dalje jako boli i jos uvijek su ostali podlivi skroz do vrhova prstiju i to se jako slabo povlaci
wat tu du :S

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...