Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Lokalni analgetik (diklofen, ketonal gel, tedonal), i nesto za poboljsanje cirkulacije npr andol. Bol nastaje kao posledica ishemije tkiva (tkivo ne dobija dovoljnu kolicinu kiseonika i hranjivih materija).

 

Vezbe (fizikalna terapija), pod uslovom da se pravilno rade.

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Повредио сам мишић који иде уз кичму :) Повреда је у лумбалном делу :) Идем на неке масаже које помажу али то све нешто споро иде :) Има ли нека крема коју могу да мажем или шта год ?:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Био сам код неког физијатра са вма :) Он ми је и давао масаже :) и после прве масаже ми је било дупло боље :) ал после се нешто није мењало све нешто мало :)))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na fudbalu juce, i pred kraj utakmice neshto jace udjem u duel i prokliza mi malo noga tako da sam istegao preponu izgleda. U pocetku je bilo ok, ali sada kada se povreda "ohladila" (1-2 daba) osecam blagi bol i zatezanje kada hodam. Jel postoji neka vezba koja bi mi pomoga da se brze oporavim, osim klasicnog istezanja sa vremena na vreme? Mazacu neku mast, kontam da ce mi to pomoci, ali me bash interesuje vezba ili istezanje koje mi moze olakshati?

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Aj da pitam i ja neshto.

 

Hronichno mi je zapushen nos i ne mogu da dishem na njega. Ujutru kad ustanem treba mi 10 minuta bar da ga prochistim kako bih mogao iole normalno da dishem. Medjutim to se posle 2h vrati na isto pa opet na repeat. Kapi mi pomazu na kratke staze. U prethodnih n godina je ovako i jedino kad sam iole normalnije ziveo je bilo letos kad sam 15 dana bio na moru, pa ga je prochistila slana voda.

 

Danas sam ishao na alergo testove i nisam alergichan ni na shta pa me je medicinsko osoblje odjebalo i reklo da idem kuci i da se lechim kapima bez da mi dozvoli da vidim doktora opet, koji mi je zakazao testove. Da bih ga video opet moram da zakazem opet i chekam 15-20dana.

 

Dakle, jel' postoji neko reshenje za ovo, barem i kratkotrajno? Ne mogu da zivim na kapima za nos, niti mi se guta slana voda, bar ne svakodnevno.

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...