Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

svi lekovi imaju rok trajanja

inb4: imas ribu.

Jel moguce da riba ode u apoteku da kupi kontracepciju (ne za dan posle nego redovnu), i apotekarka mrtva ladna pokusa da joj uvali pilule kojima je istekao rok trajanje ali po nizoj ceni?

Dafuq? Jel to neka praksa? Jel to dozvoljeno? Mislim da znam odgovor, ali reko da proverim !!!

lol ne verujem. ne sme niko nigde da pokusa da ti proda nista cemu je istekao rok trajanja, zovite ono za zastitu potrosaca ili kako se vec zove

ili :tf: :

nek rodi dete pa kaze da je apotekarka kriva jer joj je prodala bajate kontraceptivne pilule i nek sud odredi da mora da ga izdrzava do kraja zivota

oO

 

Link to comment
Share on other sites

dule pomagaj!

mislim da imam infekciju uha. u drugom delu dana mi se nakupi pritisak u usima, kao kad sleces (ili uzleces?) avionom, pocelo je pre 4-5 dana, sinoc je bilo nekako najgore. cujem ok, samo je ono, pritisak u usima :) malo u levom, pa u desnom, pa zajedno, menja se. idem sutra kod lekara.

smem li na koncert metalike veceras? :D

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Koliko odvojen od mozga moras da budes pa da verujes u ovo. Pre bih poverovao da srca mojih pobedjenih neprijatelja daju svoju snagu meni kad ih konzumiram nego da mrtve bebe lece sve bolesti. Da su to lekovite bebe, bile bi zive, ocigledno njihova lekovita moc je dovedena u pitanje zar ne?

:tf:

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

To je baš bolesno, ali ništa ne očekivano imajući u vidu šta sve ljudi rade i čime se kljukaju ovijeh dana a što je na granici "normalnog". Ono kao ... bubreg ove životinje i govno one životinje i deo mozga ove životinje i placenta od porođaja neke žene i šta god.

Link to comment
Share on other sites

trebalo je da sve te presretnute kapsule otvore, stave malo cijanida unutra, i vrate na kamion

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

pusti ga ne bi tako pricao da mu je sestra naduvana

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Malopre na fudbalu me hvatala vrtoglavica(sa sve onim zvezdicama pred ocima kao u crtacima) na svakih 10 minuta, niti je jako sunce bilo niti sam nesto puno trcao, a nije ni da sam sad u nekoj katastrofalnoj kondiciji...

nikada mi nije onako bilo a idem na fudbal ~2 puta sedmicno...

Dule sta bi moglo biti, obican umor ili nesto smrtno ? :DDDDDD

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...