Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

To ono amer srpskog porekla, btw u vezi Korijevog problema a i mnogih drugih gde se cuje klak u ramenu, ono sto je potrebno je masaza ramena, znaci duz celog medijalnog nerva. Osim masaze vezbe istezanja i terapija vitafon i ultra zvuk, kad se to malo sredi onda se uzme Animal Flex ili Joint repair da to zaceli kako treba.

Link to comment
Share on other sites

To ono amer srpskog porekla, btw u vezi Korijevog problema a i mnogih drugih gde se cuje klak u ramenu, ono sto je potrebno je masaza ramena, znaci duz celog medijalnog nerva. Osim masaze vezbe istezanja i terapija vitafon i ultra zvuk, kad se to malo sredi onda se uzme Animal Flex ili Joint repair da to zaceli kako treba.

wat

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa evo nasao sam nesto:

medianus.JPG

Znaci to je ovaj nerv koji ide iz ramena i zavrsava se na palcu i kaziprstu, ta oblast duz nerva se masira onako bas jace, ja sam imao podlive 5-6 puta dok se to nije sredilo.

Lik koji je mene radio govorio je kako postoje zadebljanja, doduse i ja sam mogao da ih osetim pod prstima, osecaj je kao neki grumen pljosnati ispod koze. To kao treba da se cisti, mozda Dule moze bolje da objasni, meni je objasnjeno tako.

Edited by De1
Link to comment
Share on other sites

Doktore imam pitanje! [:D]

Pre 20 dana sam bio na operaciji, imao sam onu iglu u ruci(zaboravio sam kako se zove) i od tada me boli ruka i veceg je obima do podlaktice od druge...mogu da napipam venu koja je naduta na vise mesta (nije toliko naduta da se vidi, mora da se napipa), pitao sam ja doktora i rekao je da mazem onu hepath. kremu i uskoro cu drugu tubu da potrosim.

Sada sam primetio da mi je hladnija ta ruka... da nastavim sa kremom? Rekao mi je da nije strasno dok se ne naduje toliko da se primeti, sada vec pocinjem da se brinem posto je toliko vremena proslo

Link to comment
Share on other sites

uzimaj hondroitin i hijaluronsku kiselinu!

btw, ja sam provalio da mnogo cesto spavam na stomaku, a to je lose jako za ledja i vrat

u kom obliku se uzima ta hijaluronska kiselina i sta je hondroitin? ja sam cula da moze da se ubrizga kao injekcija u zglob

oO

 

Link to comment
Share on other sites

atelas, mozda imas blago zapaljenje vene ako ti je dugo stojala braunila (igla za infuziju) u ruci...mazi taj gel sto su ti rekli, a ako ne prolazi javi se doktoru

jovana, pa u obliku kapsula su oba, moguce da mogu i da se ubrizgaju i kao injekcija...hondroitin je glikozaminoglikan koji daje elasticnost hrskavici

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dule, u poslednjih desetak dana počela je da mi trne leva ruka sa vremena na vreme, tako od malića i domalića pa na gore, neka dijagnoza?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja isto mislim da ima neke veze sa čukom treniram jako puno svakog dana, a isto tako pušim paklu dnevno, to ne može na dobro da izadje, zato se očajnički trudim da batalim opet cigarete :((

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Od 20tak godina hipertenzija, pa od 30+ zreli za bajpas. :(

@Atelas - Acidi borici rešava takve probleme. Uzmi u apoteci jedno pakovanje gaze, zavoj i stavljaj obloge na bolno mesto.

@Савовски - upala nerva. Kardiološki bolovi počinju u sredogruđu (iza grudne kosti) u vidu peckanja&žarenja (blaži oblik) ili kao pritisak, do onog jakog stezanja. Bol se širi naviše, prema vratu, vilici, ramenima, podlakticma, nadlaktici, pozadi prema leđima, ređe i naniže prema stomaku.

Edited by rbds

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

inb4: imas ribu.

Jel moguce da riba ode u apoteku da kupi kontracepciju (ne za dan posle nego redovnu), i apotekarka mrtva ladna pokusa da joj uvali pilule kojima je istekao rok trajanje ali po nizoj ceni?

Dafuq? Jel to neka praksa? Jel to dozvoljeno? Mislim da znam odgovor, ali reko da proverim !!!

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...