Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

U pravu je fatso za vladu, samo nemoj da ides sad u master fizikal. Idi kod vlade, na dorcol u francuskoj, cena je 2k i bilo bi dobro da mu odneses snimak. Meni je zalecio 2 bulging diska.

Posaljes mu sms sa kratkim opisom problema, a on ti odgovori danas/sutra kad mozes da dodjes. 060/6555797

Edited by primo
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Poslali me na magnetnu, nisam znao da je ovakvo drkanje da se zakaze. A privatno je oko 10 soma, Gledam sta cu, kontam da probam kod kiroprakticara prvo...

 

Лик из Војке (село поред Нове Пазове), намешта све као змај... Ако ти треба број даћу ти, само да знаш, тешко га је добити (фиксни је у питању), али је најбољи овде... Мени чудно направио од леђа.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Proces lecenja sjebanih diskova ti ide ovako otprilike:

 

1. Doktor/kiroprakticar/fizio skonta koji ti je deo diska sjeban. Za ovo je najbolje da imas MRI ali ako nemas vlada jako dobro moze da opipa to(no homo).

2. Dobijes odgovarajuca istezanja i vezbe koje radis svaki dan

3. Postepeno napredujes sa vezbama/kilazama dok se disk ne zaleci(vrati u prvobitan polozaj).

 

Ako trazis momentalan fix, "namestanje" i slicna sranja, to ne postoji.

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

Poslali me na magnetnu, nisam znao da je ovakvo drkanje da se zakaze. A privatno je oko 10 soma, Gledam sta cu, kontam da probam kod kiroprakticara prvo...

 

Haha, ja sam hteo u Cacku da snimim ramena, 24 soma.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Proces lecenja sjebanih diskova ti ide ovako otprilike:

1. Doktor/kiroprakticar/fizio skonta koji ti je deo diska sjeban. Za ovo je najbolje da imas MRI ali ako nemas vlada jako dobro moze da opipa to(no homo).

2. Dobijes odgovarajuca istezanja i vezbe koje radis svaki dan

3. Postepeno napredujes sa vezbama/kilazama dok se disk ne zaleci(vrati u prvobitan polozaj).

Ako trazis momentalan fix, "namestanje" i slicna sranja, to ne postoji.

0. Imaj jake mišiće i nemoj biti debeo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jebiga, evo vec mesec dana vucem ovaj problem sa ledjima, treca tura terapija i malo je bolje, popustilo me taman da krenem lagano da vezbam. Kad mi prodje nacisto moram da krenem u teretanu polako, nema leba od ovog sedenja na poslu i za kompom:(

 

Btw, evo jedan tekst za one koji se secaju ovog cara, braca Rusi ludaci:)

 

http://www.telegraf.rs/sport/1465395-zvali-su-ga-eksperiment-niko-nije-verovao-da-ljudsko-bice-moze-da-bude-toliko-snazno

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

koja zver!

 

nego jedno pitanje za ove sa duzom karijerom..

 

uspeo sam da pronadjem nacin da jedem ovsene pahuljice i da mi prija.. evo vec 10 dana vezano svako jutro doruckujem oko 150-200g uz litar jogurta.. e sad me zanima sledece.. koliko je hranljiv pomenuti dorucak, da li mi fali nesto sto bih mogao da unesem uz njih i koliko mi je pametno doruckovati pahuljice sa jogurtom svako jutro?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

pogledaj na ambalaži oba proizvoda podatke o sadržaju glavna tri makronutrijenta, pa to uporedi sa rezultatima ovoga, i izračunaj koji procenat kog makronutrijenta zadovoljavaš takvim doručkom.

 

evo ti i obavezna literatura bez koje ti nećemo dozvoliti dalje postovanje na ovom topiku :tf:

 

Link to comment
Share on other sites

Da me neko ne razume pogresno - Ja sam trenutno na zadnjem mezociklusu mase,planiram da zavrsim polovinom aprila,evo sad sam pojeo ovsene 130g,dovoljno mi je bilo ~200ml jogurta.Jogurt apriori nije los,pogotovo ne dok se masuje,ali litar je cisto preterivanje.U njemu nema niceg toliko korisno da bi bio "glavna" namirnica,da bi jeo jogurt radi jogurta,vec sluzi samo da lakse zgutas ovsene koji sluze kao jedan od primarnih izvora UH.Imam 113-114kg,oko 15% masti,na 193cm visine.

 

Ovsene se mogu jesti na milion i jedan nacin - Jedan od mojih omiljenih:integralno ovseno brasno,vocni mix (borovnica,kupina,malina),zasladjivac,5g belanca u prahu,30g mlevenog oraha.Sve se pomesa,stavi u mikrotalasnu na 2-3 minuta i ispadne kolac.

 

EDIT: Ti si u litri jogurta uneo 40-50g UH i to najgoreg moguceg - laktoze.Sta ce ti to,ja ne znam,pri tome proteina ima u tragovima.Bolje da si uzeo i stavio 1dl jogurta i 100g ella sira ili nesto.

Edited by Dende
Link to comment
Share on other sites

nije mi bila namera da pocinjem raspravu niti da se pravim pametan. zato sam i postavio pitanje... vidi vicu sto me precenio :D ! 180cm 79kg sa mozda 14% masti (nikad nisam merio)

 

ne idem u teretanu, ali sam 3-5x nedeljno aktivan. 20-30min vijaca, 450-750 propadanja, 750-1250 trbusnjaka, 300-500 sklekova 100-170 zgibova na nedeljnom nivou osim vijace koja je na dnevnom, tako da sam koliko toliko aktivan..

 

nikad nisam obracao paznju na izgled a ni tezinu, a voleo sam da treniram i da jedem sta mi se svidja.. ali u poslednje vreme sve vise obracam paznju sta unosim u sebe.. fazon slatkis nisam okusio 2 nedelje i nisam imao potrebu, alii danas cu pojesti pitu sa visnjama zato sto mi se jede :)

 

sto se tice ovsenih pahuljica, probao sam ih sa mlekom, jogurtom, stepom, djusom, jagodom, mlakom vodom itd.. ali dok nisam izvalio ovaj nacin nisam mogao da ih podnesem.. uglavnom jedem ih tako sto u ruci drzim jogurt, zahvatim kasikom, i onda nalijem jogurt u kasiku i to mi je kul (sto ne znaci da je dobro). ne ugnjecave se, hrskave su i lako prodju, a kad zavrsim sa obrokom vidim da je otislo oko 800g jogurta..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

hehe jbg. ja npr. ne pijem mleko/kafu/alkohol/gazirano/energetske napitake i ostalo. u glavnom sam na vodi/limunadi i po kojem soku tu i tamo mada retko.. ali zato se od jogurta otkidam, mada mi je mera uglavnom 0.5 - 1l dnevno. :)

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

I ja kidam jogurt ko blesav, al mnogo je 1l za obrok ovsenih.

 

Inace bio sam kod Vlade na terapiji, i uspeo je da me sredi poprilicno. Dao mi broj nekog kolege Milana da mi polaze neka advanced istezanja, jer sam ocigledno slackovao sa istim.

Odradih pre neki dan sa drugaricom sa DiF-a trening - samo istezanje. Au sta je ono... sat vremena samo istezanje...Nije naivno uopste, bas sam se preznojio. Jezivo sam nepokretan :) moracu da uvedem ono kao redovan trening.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Taj Milan ima dekompresioni sto ako sam dobro razumeo i jedna terapija je 2k din. Ja sam za malo otisao, al nisam bio siguran koliko taj sto ista radi... a 100e ti ode za 6 terapija :D Inace gledao sam i na par drugih mesta taj dekompresioni sto i bio je 3k+din po terapiji tako da je taj Milan skroz ok.

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam da se uopste ne isplati biti bolestan!

Dunno videcu terapiju dve da odradim, ako moze da mi pomogne jos, sacekacu tu magnetnu, zakazao sam krajem aprila pa cu da vidim. Nije hitno toliko.

Edited by Kemp.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...