Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

naručio sam na kraju dymatize protein i kreatin preko xshop-a, kod njih je najpovoljnije a i donose na gajbu. hvala na savetima, drugari.



primo: jebi ga, ne znam te, ipak ne bih kupovao bele praškaste supstance od nepoznatih ljudi, ništa lično :)

Link to comment
Share on other sites

naručio sam na kraju dymatize protein i kreatin preko xshop-a, kod njih je najpovoljnije a i donose na gajbu. hvala na savetima, drugari.

primo: jebi ga, ne znam te, ipak ne bih kupovao bele praškaste supstance od nepoznatih ljudi, ništa lično :)

 

Koliko si na kraju platio protein i koje pakovanje si uzeo?

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

uzeo sam dakle dymatize elite whey od 5 lb (2,26 kg) i on kod xsport-a košta 6500 sa dostavom na vrata. našao sam neke druge marke za 500-600 dinara manje, al kad su svi rekli da uzmem dymatize, uzeo sam dymatize :)



naručeno u četvrtak popodne, poslato juče, stiglo pre pola sata. sad moram da se pozabavim doziranjem, kreatin nikad nisam uzimao a i za whey sam sve pozaboravljao :)

Link to comment
Share on other sites

Moj savet je da se javiš meni sledeći put, da te uputim na radnju koja isti Dymatize ima za 5.500din. Pošto vidim da si na NBG, možeš i sam da preuzmeš (od kad naručiš treba 2-3 dana da oni to dobiju), a možeš i da doplatiš otprilike 300din za dostavu, što je opet prilična ušteda  [:)]

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

pa brate ako admin pita onda sigurno možeš da ostaviš link, nisam morao da platim 1000 dinara više jebo ga ti :(



i ne, nije protiv pravila ostaviti link do prodavnice ako je neko pitao "gde da kupim". protiv pravila bi bilo da staviš u potpis:

 

KUPITE VAŠE SUPLEMENTE OVDE!!! --> LINK

 

:)

Link to comment
Share on other sites

pa brate ako admin pita onda sigurno možeš da ostaviš link, nisam morao da platim 1000 dinara više jebo ga ti :(

i ne, nije protiv pravila ostaviti link do prodavnice ako je neko pitao "gde da kupim". protiv pravila bi bilo da staviš u potpis:

 

KUPITE VAŠE SUPLEMENTE OVDE!!! --> LINK

 

:)

 

Jbg, kad sam pročitao temu, već si bio kupio  [b)]

 

Sad stoji link na raspolaganju svima za ubuduće

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

ajd i ja jedan "e trebo si..." post

 

http://www.ogistra-nutrition-shop.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=30314

 

mislio sam da ti je nikita ovaj linkovao... mada si verovatno pogledao i ovaj u svakom slucaju

 

3,5kg za 6500din plus ima oko 15g bcaa u jednoj merici. Ukus je sranje(frikom sladoledi cokolada fazon) ali daleko od toga da ne moze da se pije

Edited by primo
Link to comment
Share on other sites

Video sam i ja jeftinije, ali ne bih da uzimam nešto neprovereno, a ovaj shop drži moj drugar, pri tom preuzimam lično od njega, jer je na 500m od mene  [:)]

 

 

Evo linka (nisam znao da li je po pravilima foruma dozvoljeno reklamirati)

http://bjjshop.rs/suplementacija

Ja mislim da je ovo lik sto ima profil MMA majice na fejsu. Iste su cene, ja sam uzeo protein, bcaa, reaktor, i sagorevac za 22k , spustio mi jos za soma i dao besplatnu dostavu. Ovaj protein od 4.5 kila sam kupovao ranije za 12-13k u pansportu, kod njega 9700... Sve je jeftinije 10 do 20%... Isti kvalitet, iz onoga sto sam mogao da vidim.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Nije isti lik, ali verovatno imaju istog dobavljača, pa samim tim i iste cene...Svakako je mnogo jeftinije nego uzimati u radnjama, u radnju od sada samo po neku proteinsku čokoladicu na popustu ili tako neku sitnicu  [:)]

 

Inače, ja sam uzeo isti protein kao i Ivan što je uzeo i to mi je Danijel (BJJShop) nabavio Smooth Banana ukus, kog nigde nema

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

7 (bez nastavka lol) vrsti kreatina, 1700mg tableta, ja sam pre nekoliko meseci uzeo pakovanje od 180 komada, nema potrebe da se pije vise od 2 kom. dnevno (ja sam uzimao 2 kada treniram, 1 kada pauziram). nikako da se popije.

snaga skace znatno, i sto je jos bitnije, ne navlaci vodu, znaci, nema onog klasicnog kreatinskog oticanja. kombinovao sam ga sa glutaminom i whey-om (80% proteina). nisam imao nikakvih smetnji (spavanje, probavni trakt itd).

fokus je bio na definiciji, prezadovoljan rezultatima.

 

 

ironmaxx_krea7_superalkaline_nw.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...