Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Kreatin sam po sebi ne bi trebao da ima ikakve veze sa apetitom...vise je to trip sto ti on poveca izdrzljivost i oporavak, pa mozes vise da treniras, samim tim vise se trosis, samim tim mozes vise pojesti :) Mozes ti intezivnije da treniras i bez kreatina, ali tu je uvek onaj trip "e, dao sam pare za ovo, sad cu redovnije da treniram i kidam se"

 

Inace, probao sam par vrsta kreatina, ovaj mi je ubedljivo najbolje radio

http://www.xsport.rs/shop/index.php?page=14&pid=146

 

Ne zadrzava vodu uopste, sto je meni bilo jako bitno, sad zavisi ko kakav izgled voli.

 

I preporuka za ovaj preparat 

http://www.xsport.rs/shop/index.php?page=14&pid=819

 

Pola h pre treninga, odradis jak trening od sat vremena, sednes da iskuliras i imas osecaj da bi najopustenije mogao da odradis jos jedan takav, zajebana stvar :) Drugar je pio i Shotgun i Horse power, veli da je Horse power jos bolji, ali njega nisam probao.

Link to comment
Share on other sites

što se tunjevine tiče, skuvam šolju pirinča, pa pomešam sa time jednu ili dve konzerve od 160 g i malo ela/balans sira. ovakav obrok nije preterano ukusnan (mada je daleko od groznog), pa ga jedem posle treninga, jer sam tada u stanju da pojedem kuvani opanak (treniram na prazan stomak uglavnom).

 

kupujem u maxi-ju tunjevinu u salamuri, konzerva od 160g je 140-150 dinara, i jako je fino meso unutra. sa tajlanda stiže a prodaje se kao premia.

Link to comment
Share on other sites

Сини и остали :) обратите пажњу да узимате туну у комаду а не комадићима :) прво што су комадићи лошијег квалитета у односу на комаде друго што је укусније :) Мени туњевина једино иде са луком јер само лук може да ми убије тај јак укус :) 

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

tuna u konzervi je generalno losa plus je preskupa

 

btw eva tunjevina(plava konzerva) jebe mame.. mada 105g konzerva je oko 180din :D

prvi pasus: tunjevina u konzervi je sranje

 

drugi pasus: tunjevina u konzervi je super

 

?

@astora: ja nisam ni na kakvom low carb režimu sada, a i kad jesam, trudim se da pojedem uh posle treninga svakako

Link to comment
Share on other sites

prvi pasus: tunjevina u konzervi je sranje

 

drugi pasus: tunjevina u konzervi je super

 

?

@astora: ja nisam ni na kakvom low carb režimu sada, a i kad jesam, trudim se da pojedem uh posle treninga svakako

Pa zato sto imas 50 kg sa krevetom, moze ti se.. Ja ne smem nista od UH uvece.

Edited by Astora
Link to comment
Share on other sites

ma jok, na tajlandu se pakuje

Ало бежанија без курчења !!:)) Премиа не производи ништа :) Она само пакује :) Имаш премију јогурт маргарин кекс чоколаду уље.... То је  фирма у склопу максија коју је мишковић отворио  како би уз делимични монопол који поседује зарадио још више :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

objasni mi šta je premia, kali, molim te

 

ta tuna o kojoj pričam(o) se stvarno pakuje na tajlandu, tamo zalepe i premijinu etiketu i sve. istu tunjevinu imaš u dis-u, samo ne piše premia nego dobro :)

Link to comment
Share on other sites

Добро сад ми је јасно да си педер !!:) Ти си мене дакле разумео шта сам хтео да кажем !:) Можда сам ја глуп што нисам разумео шта си ти хтео да кажеш  али то не мења чињеницу да си  педер !!:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Добро сад ми је јасно да си педер !!:) Ти си мене дакле разумео шта сам хтео да кажем !:) Можда сам ја глуп што нисам разумео шта си ти хтео да кажеш  али то не мења чињеницу да си  педер !!:)

alo, dečko, nismo mi ovce čuvali!

 

zapravo nisam sitničario nego sam hteo da istaknem da je ta tuna kul po pitanju pakovanja - pakuju je tamo gde je i ulove i obrade. da je premia pakuje u srbiji, to bi značilo da su je izvukli iz save il da stiže u nekim hladnjačama pa da je ovde pakuju.

Link to comment
Share on other sites

обратите пажњу да узимате туну у комаду а не комадићима

 

koja tuna u komadu postoji sem rio mare-a?

eva je, koliko sam ja video, samo veliki komadi a ne ceo komad jedne tune. ne volim nikako te u komadićima jer imam trip da jedem 42 različite tune i ne dopada mi se to.

 

a rio mare mi je odličan, al su im konzerve manje, a skuplje. :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...