Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

@komša:

 

Green Zone, Kralja Petra prekoputa Košave, tamo sam ja, pa svrni, no homo

 

ovo deluje za sada najbolje od teretana u centru, al kud se nisi javio kad sam pitao, u petak sam uplatio još mesec dana u staroj teretani :(

overiću je u svakom slučaju, mada deluje da ima sve što mi treba, a i cena je tu negde sa ovom sada.

Link to comment
Share on other sites

ovo deluje za sada najbolje od teretana u centru, al kud se nisi javio kad sam pitao, u petak sam uplatio još mesec dana u staroj teretani :(

overiću je u svakom slučaju, mada deluje da ima sve što mi treba, a i cena je tu negde sa ovom sada.

nisam bio tu prošle nedelje, pa i nisam previše overavao forum, jebiga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jerli kupuje neko neki whey preko ovih šema u skorije vreme? Hteo bih da se pridružim

Jbg ja sam skoro kupio protein, možda budem uzimao proteinske čokoladice opet zajedno nedelju-dve...Uzeo sam sve od ovog lika http://www.kupujemprodajem.com/311064-1-alek-svi-oglasi.htm ima dobre cene, malo je dostava jača, jer ne ide preko kurirskih službi, nego lik ovako donosi, ali kad se uklopi više ljudi, to je zanemarljivo

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

rejz, ivke..kada idete ujutro u teretanu? Tj od kada je radno vreme?

 

Ukoliko bih uspeo da se iskombinujem da stignem do pola devet da :

 

ustanem, odem u teretanu, vratim se, istusiram, jedem, odvedem petra u obdaniste, onda bih se ozbiljno potrudio da probam zornjak

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mislim da rejz radi nešto slično :)

 

teretana radi od 7, ja sam tamo oko 7:10, treniram 50 minuta, tuširam se i u 8:15 sam na stanici i čekam bus ka gradu. to sve što si ti naveo mi deluje izvodljivo ako treniraš oko pola sata

 

osim jela. ja ne doručkujem, posle treninga popijem protein pa oko podneva imam prvi obrok.

 

ne može jeca da vodi petra u obdanište dvaput nedeljno?

Edited by svinja
Link to comment
Share on other sites

Igore, sledeci put ti i Kole za primer da se popnete na stenu, a ne dete da zezas ;)

 

Inace, kao sto je Ivan rekao, teretana radi od 7, mada cuvar je tamo celu noc pa moze i ranije da se udje, ja sam recimo od 6:45 u teretani.

 

Sve ostalo je samo pitanje tvoje organizacije, realno mozes sve da stignes.

Link to comment
Share on other sites

Mogu, nije meni problem organizacija.

Vidis, nije mi palo na pamet da jelena vodi petra dvaput, vrh

 

Jedini problem je dorucak, jer meni em prija, em sam navikao, em ocu.

 

dakle do 8 busem gajbi, u 8:30 na posao, 8:40 na poslu

Deluje realno.


Igore, sledeci put ti i Kole za primer da se popnete na stenu, a ne dete da zezas ;)

 

 

Penjo bi se sto da ne, nego vec su mi pretili ex deusovci da ce mi se osvetit na steni, jebemliga!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zašto si dao devet i po miliona za pet kila hemadže i jesi siguran da krekiju neće trebati oba bubrega?

 

//dobre su cene u bjjshop-u vaistinu, naručih i ja preko njih, vraćam se hemiji!

Link to comment
Share on other sites

Nema stajanja drugari, na muci se poznaju junaci! Skipovao sam leg day dosta u poslednje vreme, sad cu da se vratim polako u fornu, a od septembra kao pravi muskarac. kad prodje leto. Nadam se da ce 100% proci bol ramena.

 

Btw, pomaze mi diklofenak gel. Oseca se razlika.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Ja resio da se dovedem u red malo...regulisao sam ishranu znacajno, popijem eventualno casu soka dnevno i tri litra vode...uzeo sam i vijacu da preskacem gajbi, posto me trcanje zesce smara, najvise zbog same pripreme, odlaska itd...idemo!

A da, sklekovi, trbusnjaci i ostalo naravno...

Edited by Vlada_
  • Upvote (+1) 1

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...