Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Где си купио киноу и колико кошта ? Она по саставу аминокиселина одговара месу :) Тако да можеш и као алтернатива месу да је користиш :)

Kinou sam kupio u maksiju na cvetnom trgu, tamo je 500gr oko 500 ili 600 din, a po prodavnicama zdrave hrane je 900+ din

Link to comment
Share on other sites

drugovi, treba mi teretana u krugu od 10-15 minuta peške od studentskog trga. treba da ima squat rack, više od jednog benča, da sme umereno da se lupa tegovima dok se radi mrtvo i da ima pristojnu svlačionicu i tuševe. predlozi?

Link to comment
Share on other sites

drugovi, treba mi teretana u krugu od 10-15 minuta peške od studentskog trga. treba da ima squat rack, više od jednog benča, da sme umereno da se lupa tegovima dok se radi mrtvo i da ima pristojnu svlačionicu i tuševe. predlozi?

 

Mislim da ti skroz neću biti od pomoći ali jedan lik iz teretane ovde kod mene je pre max mesec dana otvorio upravo na dorćolu negde oko jevremove teretanu u kojoj je zapravo feature da možeš da "bacaš" tegove tj. lupaš ih i trebalo bi da zadovoljava se i sve ostale zahteve. Ako se nekom magijom ne snađeš, sutra uveče mogu da pitam 'de je tačno pa da javim.

Link to comment
Share on other sites

drugovi, treba mi teretana u krugu od 10-15 minuta peške od studentskog trga. treba da ima squat rack, više od jednog benča, da sme umereno da se lupa tegovima dok se radi mrtvo i da ima pristojnu svlačionicu i tuševe. predlozi?

 

Imas u Francuskoj beogym, ima squat, ima 2 ravna benca, 2 kosa benca, svlacionica je kurac i ima samo jedan tush :)

 

Na 25. maju ima Champions Gym gde je sve cistije i lepse i bolje, manje ljudi.

 

 

edit: sad sam skapirao da je 25. maj dalje od 15 min peske! al neka stoji info.

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Imas pored beogyma, koji je po meni krs, jednu teretanu u Santicevoj ili Kneza Miletinoj nisam siguran tacno gde, neka od tih ulicica.
Drzi je neki lik u kuci i vidi se da je bolje odrzavana a koliko se secam kvalitetnije su i sprave i tegovi.
Ovo mi je ostalo iz secanja(posle jednog obilaska) posto sam samo planirao da krenem da treniram tu, ali nisam zbog vremena.

 

edit. Za svlacionice, tuseve i lupanje bi morao da proveris, a od sprava imaju squat rack i bench ako se ne varam.

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ti skroz neću biti od pomoći ali jedan lik iz teretane ovde kod mene je pre max mesec dana otvorio upravo na dorćolu negde oko jevremove teretanu u kojoj je zapravo feature da možeš da "bacaš" tegove tj. lupaš ih i trebalo bi da zadovoljava se i sve ostale zahteve. Ako se nekom magijom ne snađeš, sutra uveče mogu da pitam 'de je tačno pa da javim.

 

evo, to je ovo - https://www.facebook.com/CrossFitPrviTim

 

ili sajt - http://www.crossfitprvitim.com/

 

sad, možda bude problem što se zove cross fit :)) ali ima galerija slika, deluje da ima sve šta je potrebno.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za drugare sto piju whey. Da li ste ikad zaboravili da operete sejker posle whey-a (ostavili da prenoci) i ujutru osetili da smrdi na SMRT? E pa svaki protein koji sam ja imao se usmrdeo cim odstoji malo, dok ovog trenutnog sa kupujem prodajem. Protein je preukusan i lako se mesa sa vodom, i namerno sam ostavio preko noci na dnu malo da vidim dal ce da se usmrdi i nije. Sad me zanima dal je fejk.

Ovaj je u pitanju.

10530943-1395068394-710040.jpg

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Pa i meni pada to na pamet, mislim oseca se jak miris al nije neprijatan uopste. Da nije preukusan ne bih ga ni 'testirao'. Al na primer casein ne smrdi kad odstoji.

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

evo, to je ovo - https://www.facebook.com/CrossFitPrviTim

 

ili sajt - http://www.crossfitprvitim.com/

 

sad, možda bude problem što se zove cross fit :)) ali ima galerija slika, deluje da ima sve šta je potrebno.

ja treniram ovde, nema skvat rek

 

:DDDDDD

 

nekako mi se cini, da to bas ne funkcionise tako, kao dodjes- cao momci ja dosao ocu da dizem tegove ne zanima me krosfit :D

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Imas pored beogyma, koji je po meni krs, jednu teretanu u Santicevoj ili Kneza Miletinoj nisam siguran tacno gde, neka od tih ulicica.

Drzi je neki lik u kuci i vidi se da je bolje odrzavana a koliko se secam kvalitetnije su i sprave i tegovi.

Ovo mi je ostalo iz secanja(posle jednog obilaska) posto sam samo planirao da krenem da treniram tu, ali nisam zbog vremena.

edit. Za svlacionice, tuseve i lupanje bi morao da proveris, a od sprava imaju squat rack i bench ako se ne varam.

Nije ni Santiceva a ni Knez Miletina :-) U pitanju je Carigradska ulica, raskrsnica sa Budimskom. Teretana je podeljena, deo u podrumu - deo u dogradjenoj kuci. Znaci od Budimske pravac prema Pancevackom mostu, sa leve strane drugi ulaz u Carigradskoj, vlasnik je Vanja ako se ne varam. Ta teretana postoji bar 10-15 godina ako vam to nesto znaci. Takodje ako ti je ona u opsegu onda ti je i Extreme gym takodje, on je malo blizi ali ne znam koja je njihova politika za bacanje tegova i sl.

Nigde je nema glasine su tačne,

snaš'o sam se najzad, džaba ni da čačne

Meni želja, ortak hvali svoje seno

A šta ću, volim zeleno !

Link to comment
Share on other sites

ne bacam tegove, ali radim mrtvo dizanje i to se čuje, kapiram da postoje teretane koje to ne dozvoljavaju. nemojte me zajebavati sa carigradskom i budimskom, to je pola sata peške od studentskog trga ako je bio leg day, a meni je svaki dan leg day :)

 

overiću to u francuskoj (je l to ona teretana što ima prozore koji gledaju u skadarliju?), ali sve mi više liči da ću ostati u revolution-u sve dok živim na bežanijskoj kosi.

 

veliki pozdrav za rejza, kralja jutarnje teretane o/

Link to comment
Share on other sites

hvala, drugari, overiću ovih dana, al sve mi više deluje da ću ostati pri trenutnom rešenju

 

Kako ti deluje treniranje ujutru? Svakako ce ti trebati par treninga da se uhodas u novi rezim, ali isplati se :)

 

deluje mi da ću morati više da se zagrevam, al do jaja je, ceo dan sam pun energije :D

Link to comment
Share on other sites

@komša:

 

Green Zone, Kralja Petra prekoputa Košave, tamo sam ja, pa svrni, no homo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...