Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Ja mislim da se kod CD-a ne gleda da li ima pokretne ili nepokretne delove, nego sam oblik... KOJI JE OBLIK DISKA!!!111

Svaki uredjaj koji u imenu ima disk odlikuje prisustvo diskolikog objekta, hard, floppy, compact itd. I kod svih njih moraju postojati pokretni delovi koji ih okrecu i koji pomeraju glave koje ih citaju.

Ssd nema nista od toga, nije diskolik niti ima delove diskolikog oblika, ni glave, nit se okrece, nit se pomera.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahaha, šta je bre sa ovim topicom? čitam ove poslednje četiri strane i ne mogu čudom da se načudim! :)

Konačno je evoluirao u ono što je uvek trebalo da bude.

Usporeni chatroom sa solid state log-om i visokoumnim disk-usijama!

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

A je l' bitno sto je citac pun pokretnih delova?

EDIT: Ah cisto posto Mohiju (standardno) nije jasna poenta posta, a i da uputim Spuu odgovor. Smorio si coveka pametovanjem "kako je to disk, kad nema pokretne delove" - koga jebeno boli uvo? Disk je ono sto trazim drugaru kad mi treba neka igra, program bilo sta - svejedno je da li mislim na TVRDI disk, KOMPAKT disk ili bilo koji drugi DATA STORAGE DEVICE. E da, je l' imas USB da prebacim nesto? Aj sad me hejtuj posto nisam rekao usb flash drive.

Bitno je! Fatso je napisao esej i trecina eseja je pogresna. Jos kad se to prevuce na 2 strane, skoro jedna cela strana moze da se baci!

I los si primer dao, da si rekao "Daj mi USB Flash Disk da prebacim", hejtovao bi!!!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Svaki uredjaj koji u imenu ima disk odlikuje prisustvo diskolikog objekta, hard, floppy, compact itd. I kod svih njih moraju postojati pokretni delovi koji ih okrecu i koji pomeraju glave koje ih citaju.

E i ja sam mislio to do pre 10 min a onda sam u related linkovima kod SSD naleteo na en.wikipedia.org/wiki/RAM_disk

mada opet to je mozda BarcaS izmenio wiki stranicu :)

edit:

mada opet (2), mozda na to moze da se gleda kao na "simulaciju diska"...

edit2:

dajte neki split pls <3

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

ja sam do sada te varijante sa ram-om sretao samo pod imenom "ram drive", tako da sam uz mohija - ssd nije disk. ume i vikipedija da pogreši.

inače, forumašim iz voza like a boss. pozvoz

i gde je taj set koji dj vudu treba da okači da ne bismo hejtovali autore nego njega?

Link to comment
Share on other sites

Zadnje vreme došlo kad niko ne pominje sunce napolju. Odo da napravim neku veprovsku kajganu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja sam do sada te varijante sa ram-om sretao samo pod imenom "ram drive", tako da sam uz mohija - ssd nije disk. ume i vikipedija da pogreši.

inače, forumašim iz voza like a boss. pozvoz

i gde je taj set koji dj vudu treba da okači da ne bismo hejtovali autore nego njega?

Imam mnogo posla + danas slava i sutra rođ..., tako da će biti vrlo verovatno c/p samo sa drugim trakama :) Kolega će da me pokrije :D

Inače RUR keruša koju sam uzeo je \o/ okačiću slike malo kasnije.

And of course...

SREČAN ĐURĐOVDAN!

:*

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

danas sam zbunjen.

Pravac New Grace kamp! coolface-1.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ustvari neću da ulepšavam.

Sve si što ne valja u ovoj državi.

A to si zaključio na osnovu čega ili tvoja veličanstvenost trenutno ne može da diskutuje sa mnom? ;]

EDIT: Pošto vidim da nisi skapirao da sam se zezao na konto filma "Ivkova slava" gde tako kažu. I to ne srećan, nego sreČan.

Čemu toliki hejt sad te ozbiljno pitam pošto i na UPT me nazivaš umobolnim kretenom? Je l' nisi dobio dovoljno kurca od jutros?

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

To možeš svoje ukućane da pitaš. Mi, civilizovani ljudi, se ipak zadovoljavamo nekim drugim stvarima.

Konto hejta, po zaslugama.

Nepotrebno si se izleteo, a tvoje ponašanje je upravo "ono" ponašanje o kom pričam kad je u pitanju RUR.

Daješ ljudima pogrešne vrednost da si zanimljiv, kul i hejter i onda oni tebe oponašaju zato što si ovde neko mudo. Samo što to baš ne pali na mene pošto sam na forumu bio pre nego što si ti iskucao svoj prvi post.

Zato me zaobiđi. Predlažem ti ignore.

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Mi, civilizovani ljudi, se ipak zadovoljavamo nekim drugim stvarima.

Izvini Neo, ali vredjanje, širenje mržnje, nabedjenost, prepotentnost, zajedljivost, zlonamernost i ostale karakteristike koje svakodnevno ispoljavaš i nisu baš nešto čime se ''civilizovani ljudi'' ponose.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Oh, evo, ignorisaću te samo zato što si mi ti tako rekao!

Paljba bre, retarde maloumni.

Čapketarde i ti možeš da se priključiš slobodno.

O tome ti govorim.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...