Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- neće, to se nije desilo u drugim zemljama koje su ograničile pristup piću, ne vidim zašto bi u srbiji. uostalom, poenta tih propisa je da se nateraju radni ljudi da uveče gledaju tv i spavaju ranije kako bi sutradan bili produktivniji dronovi.

- ja mislim da bi matorci koji žive u centru i smeta im buka trebalo da se odsele na periferiju, a ne da se doveka centar grada podređuje ljudima koji tu ne pripadaju. al, kao što rekoh, nema ništa od toga dok jedino penzioneri redovno glasaju na izborima.

potpisujem se zivotom na ovo.

Link to comment
Share on other sites

uf daki, teško je

ovde pada kiša 10stepeni, duboke bare.. kupanje! \o/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Odakle ti to leba ti? :D Pravilo je da ako se TRI puta ponovi ista pozicija (ili se ne pojede ili ne pomeri nijedan pesak 40 poteza) - onda je remi.

P.S -

Ako ostanes (protiv klot kralja) samo sa jednim lovcem, jednim konjem ili sa dva konja onda je remi - u svim ostalim slucajevima je moguce dati mat (lovac i konj, dva lovca, top, dama).

Nije, sa dva konja i kraljem je moguce dati mat, ali je tesko i to znaju samo dobri igraci, pat je medjutim siguran ako si ostao samo sa jednim konjem.

Edited by kreator_

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

aha, analne kuglice su 20 franaka, vazelin oko 5, sta si jos ono rekao da ti treba?

Pa tvoja guza, gde ce inace sa svim tim haeheahe

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

aha, analne kuglice su 20 franaka, vazelin oko 5, sta si jos ono rekao da ti treba?

da, ali ne obične kuglice... poslao sam ti slike tih specijalnih koje mi trebaju.

ako mi ne donesš jebaću te! oh wait...

Link to comment
Share on other sites

Nije, sa dva konja i kraljem je moguce dati mat, ali je tesko i to znaju samo dobri igraci, pat je medjutim siguran ako si ostao samo sa jednim konjem.

са два скакача и краљем можеш матирати противника само ако он жели да буде матиран, тј. ако направи грешку.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Nije, sa dva konja i kraljem je moguce dati mat, ali je tesko i to znaju samo dobri igraci, pat je medjutim siguran ako si ostao samo sa jednim konjem.

Opet netacno. Sa dva konja je moguce dati mat - samo ako protivnik SAM udje u mat. Preciznije, ne postoji sled poteza igraca u posedu dva konja kojim je moguce isforsirati mat. (Govorim naravno o normalnoj poziciji u sahu, a ne situaciji gde je posle neke razmene figura ili zrtve mat neminovan u sledecem potezu).

A to "tesko" je situacija sa konjem i lovcem - gde ako ne znas JEDNO pravilo, nikad neces ni dati mat :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...