Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uspeo sam sam spavati od 22 do 5. osecam se kao da sam spavao 20 sati i odmoran sam kao car !

Dobro jutro svim carevima jutra!

edit: typo

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Ej, vi iskusni brijači glave, par pitanja - jel ide to glatko i efikasno ili moram kožu s glave da oderem? Jel je bolje brijač sa fiksiranom glavom ili neki fensi što mu se glava pomera? Jel da nakvasim glavu toplom vodom, ili može samo pena? Dlaka na glavi mi je jaka i gusta, ako taj info nešto znači :D

pa ono, zeznutije je nego kad se brijes jebiga. po mogucstvu uzmi neki fensi brijac sa milion malih zileta sto se savijaju i klimavom glavom i tim forama. skalp je okrugao, a koza se manje seta nego na faci, pa je onda cim ako uzmes onaj obicni brijac jer mozes da se osakatis fino (ono, ko da brijes basketaru:) ). neam pojma, ja kao malo toplom vodom, pa onda penu turim, pa udri. jedan lik radi to sa deterdzentom, kao sapun i pena mu stalno clogguju brijac, a deterdzent je kul. nisam probao. ono, navikne ti se i koza glave i ti se naviknes posle nekog vremena i to je to, ko i za svaku bodily intervenciju:)

ovo sa suncem je lol, izgorela mi je glava sto puta... mada nisam ja najbolji primer jer sam i ja celav, al opet, nisam zbor sunca:) mislim, ako ces redovno da se celavis, jedna od poenti je da suncas glavu (ne da ti izgori) i da izjednacis trip koze na glavi sa ostalom kozom i onda si bed madafaka jer se ne vidi da si se obrijao nego si prosto celav, ko crnci na basketu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

LOL

978 EUR Evro 1 98.3000 99.9000

"zaradio" 367 eura jer nisam uzeo povracaj PDVa za stan u decembru :P

100 sam vec bacio, sad jos smisliti kako baciti 267....faki saki mi lav ju long tajm :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobar dan!

Nešto mi se poluzapušilo uvo pa onako "pucketa" na vibracije, ne znam kako da objasnim :) pa me nervira samim tim :)

Moguće da ti ništa nije zapušilo uvo, nego da ti je pritisak loš, ili si pak pod stresom.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima da li Doolio sada spava, vidim poslednji post je napisao oko 6 jutros, jebote ne mogu da verujem, 4 dana a? :D

e, tu sam:)

spavo sam nekih pet sati danas, nocas napadam sesticu!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kupili 35L piva, 7 rakija i 3 vodke, spremni smo za rafting! :)

Losa stvar je sto sam uspeo danas u toku dana da se razbolim, nos mi je pun, grlo me razbija... Ali dobro, probacu to rakijom da razbijem. :D

Pozdrav drugari, odoh da osvajam Taru, pa se vidimo za par dana! :*

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...