Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

tfldr

Ovo sto dulio pise jednostavno ne moze da se okarakterise kao 'tldr' jer je jebeno epski da se ne bi citalo!

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

okej, kreki je imao sto iljada evra, cigici nisu. ali su opet radili nesto sto ne bi trebalo, imho. u svakom slucaju, meni to radjenje domaceg nije gotivno kao pripremna radnja, nego mi je domanovicevsko-orvelovski element, dakle, krajnje negativan necessity za nove clanove. mozda su cigici bili putujuci bardovi i zabavljaci i uveseljavali su mnoge ljude cistog srca, ali onda je drzava odlucila tome da stane na put jer je to bilo necuveno uzurbanim advokatima i ostalim 'primernim gradjanima'. zabranili su cigicima da igraju i plesu i oni su morali da skupljaju karton iako je to bilo sranje i za njih i za ljude cistog srca koje su uveseljavali. sada su cigici socijalno integrisani i 'rade valjano kao njihovi fellow citizens', ali njihovi pogledi su prazni, a njihove duse tvrdje od kamena, oni vise ne cuju pesmu ptica ni zvuk mandoline!

да а могли су и да кампују по парковима, серу уз дрвеће и бацају ђубре у фонтану и да шетају мечке трговима, мало пељеше поштен свет, тек онако спорта ради, да одрже ведрину погледа.

СТОП ЦИГАНИЗАЦИЈИ РУРА!!!

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drale ne izvrci, Cigici nisu takvi, da su takvi, rekao bih. pobogu, moja poenta je da nisu takvi, trebalo je da stavim disklejmer sta sam teo da kazem. nadovezi se na moj primer ispostovavsi ga skroz, nemoj da spinujes, jeste zajebancija, ali je jadno. ispada da ocu da rur bude prihvatiliste za bezobrazne i socijalno nepozeljne, a nije tako, ja kazem da ubija razlicitost i duh. i ti to dobro znas bobo. dobro, od sad necu da govorim u primerima, pa cemo da vidimo sta je dosadnije.

ti to zovi stilom ako oces, ali to nije stil. nije stil da svi nosimo, ne znam, martinke i fajerke, to je uniformisanost. bas je lepo ako se svako oblaci onako kako zeli, a u skladu sa pravilima.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

drale ne izvrci, Cigici nisu takvi, da su takvi, rekao bih. pobogu, moja poenta je da nisu takvi, trebalo je da stavim disklejmer sta sam teo da kazem. nadovezi se na moj primer ispostovavsi ga skroz, nemoj da spinujes, jeste zajebancija, ali je jadno. ispada da ocu da rur bude prihvatiliste za bezobrazne i socijalno nepozeljne, a nije tako, ja kazem da ubija razlicitost i duh. i ti to dobro znas bobo. dobro, od sad necu da govorim u primerima, pa cemo da vidimo sta je dosadnije.

ti to zovi stilom ako oces, ali to nije stil. nije stil da svi nosimo, ne znam, martinke i fajerke, to je uniformisanost. bas je lepo ako se svako oblaci onako kako zeli, a u skladu sa pravilima.

РУР никад није убијао дух, напротив.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

РУР никад није убијао дух, напротив.

brate, evo dva posta unazad sam napisao 'sekiradrug' mahinalno iako ne volem, vec dve godine pisem velikim slovima kad se zajebavam i po mogucstvu stavljam znak uzvika, a svaka druga rec mi je engleska transkribovana na srpski. a ja sam jos medju 'cistijima' sto se toga tice:)

melting pot <--- eto, vidis! nije dobra stvar. ili mislis da fore bez uzvicnika ili ona dva smajlija nisu duhovite?:) svejedno, njih niko i ne plasira.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

брате Дуле, па зар није природан процес да се пеглају разлике унутар једне групе? па да блејиш са једним те истим људима увућиће ти се њихове поштапалице, можда и нагласак, неке речи...

нико никад није спречен да својом индивидуалношћу ОБОГАТИ РУР, да својим стилом догради заједницу, напротив.

само се спречавају ретарди да упропашћавају РУР. и то је то.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

-tacno, ali ja samo kazem da je to ovde izrazenije i, pulenskije, jelte:) kao sto sam i rekao u primeru, jedno je reci 'ne mozete sa kratkim pantalonama', a drugo 'morate da imate martinke i fajerke'. intenzitet toga je bitan. naravno da ne mislim da sad svi treba da postuju na razlicitim jezicima ako im je tako zgodno. i da, svestan sam da ne postoji zvanicna odredba, ali i ne govorimo o zvanicnim odredbama vec o 'mobingu' :)

-to ne znamo, nismo ih videli.

-a kako to? mislim, nije ovo forum za pet ljudi sa tri usko orijentisana podforuma. naravno, shvatam da rur nije unicef prihvatiliste, ali je preveliki da bi bio 'necija gajba' ako me kontas? ili se ne slazes? i na kraju, sta je to retard? ne mozes mi reci da je sve ono sto opstaje na ruru pozitivno, a jedino u tom slucaju bi to tvoje 'iskorenjivanje' imalo smisla. u bilo kom drugom slucaju se svodi na poznatu izreku sa kadijom ili na licemerje. ja ne znam dal je neko retard. mislio sam da darijan nije retard, pa sam promenio misljenje.

ti meni pricas kako funkcionisu kripsi i bladsi, ja to znam, ali to sto znam ne znaci da je to kul:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

како ћемо сад да сморимо топик...

- мобинг није права реч јер нико не мора да одхрањује породицу блејећи на РУРу, "топли зец" је иницијација и то је то

- како нема, па ево ти си један :) а сви смо допринели.

- искорењује се само ретардизам, а иначе је РУР врло либералан. ретард је јасно дефинисан скуп карактеристика.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

како ћемо сад да сморимо топик...

- мобинг није права реч јер нико не мора да одхрањује породицу блејећи на РУРу, "топли зец" је иницијација и то је то

- како нема, па ево ти си један :) а сви смо допринели.

- искорењује се само ретардизам, а иначе је РУР врло либералан. ретард је јасно дефинисан скуп карактеристика.

vec smo smorili, trebalo je da mi kazes LOLDULE i da zavrsis:)

-a jebiga, pa ja pricam da nije isto i da rur nije unicef niti neka tamo firma, mobing jeste prejak termin, ali znas na sta mislim.

-pa kako sam ja jedan, sto crtam? crtanje je kategorija koja nije pokrivena pulenstvom. sto se tice ostalog, ja sam super rur realsocijalista zahvaljujuci dugom boravku, a tamo gde nisam, tu mi se gleda kroz prste zbog venerable member perka:)

-ovde cu se sloziti da se ne slazemo. kad bi ovde dosli sekspir i petrarka, ili bi pisali omglol ili bi otisli sa foruma ili ih niko ne bi jebo dva posto. mislim, po tvom ja ispadam sizofrenicar:) realno, ja sam otisao sa rura na tipa par godina upravo zbog ovih stvari, pa nisam ih umislio valjda. a poslednjih nekoliko godina ispadam neki robin hud ovde, pa nije valjda sve to u mojoj glavi jebiga sad.

hocu da kazem da postoji velika diskrepancija (lol diskrepancija) izmedju broja clanova (koji je veliki) i subkulturne uniformisanosti (koja je primerena grupi od pet ljudi).

da disklejmujem samo, ne pljujem ja rur, ja pljujem jednu njegovu karakteristiku koja mi je grozna, inace mi je sjajan za gomilu stvari. inb4 'a sto ne prejzujes gotivnosti nego samo kenjas po jadnostima' - zato sto ono sto radi pustam da radi:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...