Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

budo,ako je to fora,kao,izgledao sam kao klosar,da bismo ti mi rekli da si izgledao kao car,lejm ti je fora:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

budo,ako je to fora,kao,izgledao sam kao klosar,da bismo ti mi rekli da si izgledao kao car,lejm ti je fora:)

ne nije fora, na ostalim fotografijama zaista izgledam kao klošar kome su obukli odelo to bi i znao da me nisi izbrisao sa fejsbuka grujo prodajo najgora !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Bila u četvrtak apsolventska žurka istoričara moje generacije, pa došli i mi obnavljači :) Standarno se uveprio od alkohola i mnogo dobro proveo, usput pravio gluposti i kako to već ide :)

247624_2061591468399_1503074475_32317487_1217924_n.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Daki, ponašaj se (disklejmer: nemam nikakve veze sa dotičnom ortaknjom, ali daki je i dalje šaban sa komentarom)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Daki, ponašaj se (disklejmer: nemam nikakve veze sa dotičnom ortaknjom, ali daki je i dalje šaban sa komentarom)

polomi mu noge (nebitno kakav si sa djevojkom na slici i dal ti se to zapravo radi), pa ako te bude tuzio, javi mi da budem svedok da te napao sa motornom testerom i pistoljem:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

^Valjda ti je jasno da nije poenta u frizuri?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ne nije fora, na ostalim fotografijama zaista izgledam kao klošar kome su obukli odelo to bi i znao da me nisi izbrisao sa fejsbuka grujo prodajo najgora !!! :D

brate nisam te svesno izbrisao,verovatno u tom trenutku nisam znao ko si [:(]

ja sve rurovce drzim za drugare,vise vas volim nego ljude koje poznajem [:o)]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...