Jump to content

Dead Space 2


Pipboy

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Crnjo, jel si probao da stavis CUSTOM settings i onda odes i izmenis tamo u meniju AA, Shadows i Shader?

Tamo sam sve nasvirao, ali ne mogu da iskopam settings.txt :(

Upravo to sam uradio, jbt osim sto sam se ugojio izgleda da sam i izlapeo..... :tf:

Imas kod mene tamo na topiku nove screenove sa full detaljima a sad cu dignem i kratak FullHD video klipic...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Sve je super u igri, osim što je sve nekako previše linearno, jednom prođeš kroz neki deo i više nema potrebe tu da se vraćaš (i prvi deo je manje više takav, ali si imao bar neku slobodu i solidan backtracking na većini nivoa). Verovatno su zato i izbacili mapu (bar ovo dokle sam stigao), što je nedopustivo za ovakav tip igara, jer je ista neodvojivi deo cele te atmosfere. Ne sviđa mi se i kako poglavlja nisu logično odvojena (opet, za razliku od keca), već se smenjuju potpuno random, izađeš iz neke cevi ili prođeš kroz neka vrata i chapter xy se pojavi na ekranu (i ispada, iako standarno opajdam ceo nivo/poglavlje, da mi nedostaje skoro pola onih audio i text logova, nema šanse da sam ih toliko propustio).

Sve ostalo je sehr gut.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne samo sencenje, sve. Texture su predobre, level design na trenutke sabija (mada I deo mi se vise svidjao,

nivoi su bili malko komplexniji i to, ovo ko da je namerno radjeno da bude lakse u odnosu na keca),

i igra je optimizovana skroz...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Crnjo ajde vidi da li si imao Chapter 12, jos bolje ajde svi proverite jer upravo mi je igra skocila sa 11 na 13 ... a mozda je i gimmick jer po pravilu izostavlja se 13 jer je kao nesrecan broj np. hoteli nemaju 13 sprat itd. A mozda je i nesto skriveno vezano za izbore .... pojma nemam :)

edit: Glup sam, postoji Chapter 12 samo nema save point izmedju 11 i 13 pa ga zato nisam ni primetio :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Znam da ima jedan animirani crtac(downfall se zove ako ne gresim) koji treba da pogledas pre nego sto odigras 1 deo,objasnjava ti neke stvari koje su se desavale na Ishimuri pre nego sto si dosao.

Sad je izgleda izasao jos jedan ili treba da izadje jos jedan animirani crtac za taj ne znam.

Inace jel moze neko od vas da mi kaze koje je oruzje dobro da se upgradeuje posto mi izgleda drug rece da odela kasnije imaju neke bonuse na oruzja?

Edited by Thunderstorm

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam vec spomenuo u DS1 topiku.

1. Dead Space: Martyr (Novel about Michael Altman)

2. Dead Space (Original limited series comics)

2.5 Dead Space: Extraction (Video Game. It actually starts part way through the comics and ends partway through the first movie, so I’ve thrown it here.)

2.6 Dead Space: Extraction (One-shot comic about Nicole, Isaac Clarke’s girlfriend Starts at the same point as the video game, but concludes earlier. )

3. Dead Space: Downfall (DVD/first animated movie)

4. Dead Space (First Video Game)

5. Dead Space: Salvage (comic after DS1)

5.5 Dead Space: Aftermath (Based on the Salvage and what we know of this upcoming movie, it starts right towards the halfway point to the tail end of Salvage.)

6. Dead Space: Ignition (mini game for PSN/XBLA)

7. Dead Space 2

Od svega ovoga nisam odigrao samo DS:Ignition.

Prvi strip mi je najkul ;)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Dead Space: Extraction is a 2009 video game. It is a prequel to the 2008 video game Dead Space. Originally released for the Wii, it is included with the PlayStation 3 version of Dead Space 2, and is available for downloadable purchase on PlayStation Network.

Jel probao neko?

Link to comment
Share on other sites

Da...rail shooter,nista posebno,prelako.Prvi deo price prati transport markera na ishimuru.Nakon toga 3 lika na koloniji za vreme delovanja markera,njihovo probijanje do shatla,odlazak na ishimuru i beg sa ishimure.Vremenski period je strip+jedan deo kao u prvom crtanom,a zavrshava se u trenutku kad Kellion stize na Ishimuru.

Radi na wii emulatoru sto je najbitnije ;)

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...