Jump to content

Dead Space 2


Pipboy

Recommended Posts

Lol, 14 giga. Aj kboksovci neka jave utiske. Btw, na Stimu do kraja vikenda ko orderuje DS2 za PC, može da kupi i prvi deo na popustu za 5 evra.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cekaj, kako ne mozes da skidas screenshot-ove? Kako onda prave one slike kad rade review za neku igru koja je na konzoli?

I slazem se sa Pipkom, ocu da se igram breeeeeee ...... makar i bila "Tacka A -> pobij sve -> Tacka B" :)

Prokleti WoW i Kataklizma !!!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Argh, taman će da mi se skine do ujutru, i onda da čekam još ceo dan dok ne padne noć :((((

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

El moze neko od vas da narihta video setovanja SVE NA MAX pa da acceptuje to, da izadje iz igre, da ode u older gde se nalazi txt fajl "settings",

on je obicno u EA Games/Dead Space 2/ negde..... i onda da mi kaze kakve su mu vrednosti za ShaderQuality i za Shadows,kod mene je ovako (malo pre sam rucno izmenio stavku QualityOptions.EdgeAA na true...

QualityOptions.ActorMotionBlur = true

QualityOptions.Bloom = true

QualityOptions.Blur = true

QualityOptions.ConfigType = 4

QualityOptions.Decals = true

QualityOptions.Distortion = true

QualityOptions.DoF = true

QualityOptions.EdgeAA = true

QualityOptions.Flare = true

QualityOptions.Glow = true

QualityOptions.HighLightQuality = true

QualityOptions.ManipColor = true

QualityOptions.ShaderQuality = 1

QualityOptions.Shadows = 1

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Pronose se glasine da se to dešava ako koristiš FLT krek i multi6 iso, ali ne i ako koristiš FLT-ov iso.

I meni se zabada p[red kraj 7og chaptera... Videcemo sa drugim repackom od 10gb...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Uh, uh, kako su samo sredili kontrole, ovo je milina igrati. Plus što mi sve deluje bar za 30% bolje optimizovano od keca, koji je takođe lepo vozio, ovo sad leti sa svime na high.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ne bi smelo da ga ima - jedino ako si ostavio neki override setting za vsync u control panelu grafike :)

pa ono, ima ga ne reaguje sve kako sam bas navikao ali nije neigrivo totalno... to cu u stvari tek videti od situacija da li se zahtevaju refleksi i sl... ovo je bas doooobroooo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...