Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Isao sam da pogledam novi stan svoje devojke, koji se i dalje radi. Dobio sam najcudnije pusenje dosad, sedeo sam na merdevinama dok je ona stajala.

hm, sad mene zanima... Koliko si dugo zajedno sa tom devojkom? Zaljubljen si? Volis je? Ozbiljna neka prica?

inace, ostao veceras opet gajbi, pogledao sam bar "Shishanje" i "Shutter Island", tako da mogu da kazem da nije bas potpuno propalo vece. :)

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, za nas uzrast, jeste duga veza, koliko god to mozda Igoru ili Nemketu bilo smesno. :D

Znaci, godinu i po, pretpostavljam da si zaljubljen, da je volis, i sve to vec kako treba?

Kako ti onda nije degutantno i ponizavajuce (i za sebe i za nju) da napises kako i gde ti je TA devojka pusila? Mislim, ja kad sam napisao ono za novu godinu, bilo je zato sto je to neka glupa kurva za koju me bas boli uvo. Nikad mi ne bi palo na pamet, dok sam bio sa onom mojom, da pricam o nasim seksualnim odnosima sa najboljim drugarima, a ne da pisem ovde. Zanima me, sta bi ti ona rekla kad bi znala da si ti to ovde napisao? A verujem da je tebi stalo do nje i njenog misljenja, tako da je ne bi samo iskulirao...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aha, to tebe buni... Iskreno, nije mi ponizavajuce i degutantno, imamo sasvim normalan odnos oko ovakvih stvari. I ona sama lurkuje rur ponekad i zna sta pisem ovde. :) Samo cudno mesto za pusenje, pa sam bio pod utiskom. Ako zelis neku dublju argumentaciju, pm np. ;)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Nema to veze sa ljubavlju i ribe pričaju sve i svašta kad su u svom društvu, samo mi smo malo veće sirovine, pa kad mi to kažemo onda to zvuči grublje.

Ovo sam ja čuo npr. od svoje ex-drugarice, sad mi je samo poznanica.

(isto dugo veza, parafraziram malo)

Ona: Kako mi je sinoć bilo dobro sa Markom još me je plus i lizao!

Ja: Dobro što plus? Zar vam nije to neki standard, ti njemu, on tebi.

Ona: Ma jeste, nego sam dobila. Njemu nije smetalo, a mene baš boli kurac. Hahahaha...

Ja: ...

Eto, tako, otprilike tim rečima mi je ona sve to rekla sa nekim pohvalnim tonom. Ostao sam u trenutku bez teksta. (napominjem bio sam još u srednjoj)

Nemojte da ste naivni...

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

?

Ja tako zovem mog malog. :D Šta se ti javljaš :D

Šalim se :)

Nešto ti je jutro loše krenulo? :/

uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nisko nisko....

dobrojutroske, opet ladno jutro, ali po nekim prognozama ocekuje nas otopljenje!! minimalne ce biti oko -3!

za vikend, i do 9 stepeni!

Link to comment
Share on other sites

Sad sam povezao, Jack-ova devojka je Iwy Morales!

Ali eto ja to tako sanjam...jednom cu valjda ziveti na nekom normalnom mestu... :)) gde su ljudi otvoreni, nisu zaostali i retardrani kao u SRbiji...Gde ne moras da pazis da li ces sa istim da legnes, i ujutru se probudis sa istim tim sa kojim si legla...gde devojci ne broje sa kim je sve spavala...gde se devojke jos vise cene po tome koja je koliko kurca popusila...Jer ja smatram da je to umetnost...Svaki decko treba da ceni svoju devojku ako je u tome profesionalna...zasto da ne? oni to valjda vole... ili gresim? :/ ahahhaha...sto sam kuckica :D

http://www.facebook.com/moralesica

(isto dugo veza, parafraziram malo)

Ona: Kako mi je sinoć bilo dobro sa Markom još me je plus i lizao!

Ja: Dobro što plus? Zar vam nije to neki standard, ti njemu, on tebi.

Ona: Ma jeste, nego sam dobila. Njemu nije smetalo, a mene baš boli kurac. Hahahaha...

Ja: ...

OK, i za ovo ima logičnog objašnjenja:

hleb2.jpg + Vampire5.jpg

Eto, sve je razjašnjeno! :)

Osim ovog "ajde beži u kurac" klipa koji mi i dalje nije jasan po pitanju toga šta li je taj lik zvao ranom zorom sa halo govornice. Dal' je ono neki seksi broj, ili je čovek stvarno imao neku potrebu da pozove nešto "ozbiljno" tad.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...