Jump to content

hipsteri uzvracaju udarac


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kanda nisi citao nista sto se pisalo?

i niko nije nazvao knife hipsterskom muzikom lol?

procitaj sta sam srao u primeru o piramidama, niko ne misli da su knife hipsteri.

a italik deo ti je lol, pa poenta hipsterske muzike je da niko nije cuo za nju, zanr je nebitan :tf:

Tvoj komentar za piramide me je odmah podsetio na svojatanje simbola svastike od strane nacista.

Pa me je to podsetilo na hipster Hitlera.

Pa sam onda u spotu primetio Lakijevu svastiku.

I onda sam se zapitao, ko je zapravo Laki?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Pa ako tako gledamo (lepota, naocitost, moda, macbook, urbanost i android) ti si moj hipster uzor :)

Longli : nije skroz trol, pogresno sam procitao razumeo sam "rec hipster i rec subkultura" umesto "rec hipster i pripadajuca subkultura" , my bad.

ovo gore se odnosi naravno na ivana_ :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Evo jednog hipster benda čisto da podgrejemo priču o njima -

:)

A inače je meni tipični hipster lik kojeg sam između ostalog video sinoć u tapasu, znači - uže farmerke, karirana zelena košulja i naočare sa debelim crnim ramom.

Nosi naravno iPhone 4.

Imajući u vidu relativity chart, svako svakome može da bude hipster, ali meni su tako obučeni likovi - hipsteri, iako se lako pod tim može podvesti i neko ko se malo drugačje oblači, sluša ne tako popularnu muziku itd.

edit: Trebalo mi je neko vreme da provalim kakva moja svastika je u čijem spotu :((

Link to comment
Share on other sites

hipster hispter shipter whatever [:D] Prosto mi je drago što živim ispod kamena i ove trendove i ne primetim dok ne prođu :) Meni su i emoi mitska bića, da citiram jedno dete, postoje samo u priči, ko vampiri, vilenjaci i cigani :) Hipstera ne bi prepoznao da mi padne na glavu iz opskurnog kafića na nečijoj terasi...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

meni nije jasna definicja da nesto nije hipsterska muzika jer oni slusaju indie rock, a indie rock postoji pa ... decenijama :D

hipsteri slusaju sve, taj stil nije muzicki opredeljen ... ako je nesto nepoznato, indie i neshvatljivo - to hipster slusa. Po meni (u muzickom pogledu) hipsteri postoje isto decenijama ... to su oni likovi koje kad pitas sta slusa, odgovara u stilu: paaaa ne znas nista od toga verovatno, sad slusam psycho-trans pop a po malo i vintage-rock-metalcore ... kako kada.

:)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...