Jump to content

hipsteri uzvracaju udarac


Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali ovo nije hipsteraj, mislim, mooozda ako nategnemo, ali sigurno nije cistokrvni...mada, nisam siguran ni ako se nategne.

a riba na minutima je jbj svakako:)

meni licno je najveci hipsteraj koji sam video ovo

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A Filip aka Zero DKG aka DJ Flip?

zaginuo sam od smeha kad sam ga video za gramofonima prvi put u životu, na nekoj žurci u "kući" 2001. :D

knife nije hipsteraj, ne prdi dule

taj spot je hipsters wet dream, sa sve trandžom koji se loži na lika al ne sme da mu kaže. to što je pesma brutal ne menja stvar :)

Link to comment
Share on other sites

ivan:

taj fazon, knife je dobar bend, al brate ako ono nije hipsteraj onda ne znam. cela atmosfera je hip, moze i na mute da bude, nije bitno.

edit:

eh, pa sad gotivite knife, pa ste zastitnicki nastrojeni:) niko nije dirao knife, al ko sto je ivan obrazlozio, ono jeste hip skroz. ili ja tu brkam sta je sta:)

plus sto je ta pesma i spot otprilike hipsterska himna, opet kazem, mozda to nije namera benda, al sta im ja mogu. od kad sam naucio sta je hipster, prepoznajem ih na faksu i otprilike troje znam da im ovako zvoni telefon, onda oni puste da zvoni sa sve onim hipsterskim pokretima dok se slusa muzika, pa se tek onda jave [:D]

tako da

knife nije hipsteraj, ne prdi dule

linkovo sam jutub klip, knife nisam ni pomenuo;)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...