Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam šta sve danas od junk food-a nisam pojeo :(

Prvo napolitanke, ajd to đene-đene, onda index, pa onda big mac :( Mada, ako posmatramo kao doručak, ručak i večeru, nisam toliko "zgrešio".

Onda sam u Flertu dobio neku do jaja lošu kafu, kad sam i ja to provalio a nisam neki kafopija da imam taj istančani "njuh". A kao Flert je poznato mesto za kafe.

Ali sam zato video drugare i fino se proveo, ali ne toliko fino kao Leško, to je nekako jako teško postići :)

Link to comment
Share on other sites

Kako mrzim sebe što pozajmljujem pare... I svaki put isto i svaki put svi imaju sve žešći i žešći razlog.

Inače NG sam proveo bogovski u Subotici! Videli grad malo, išli u Code za reprizu i jeli otprilike najbolju burek u Srbiji!!!

Bolju NG ne pamtim...

@Pesma:

Zato što nisi izgradio emotivnu vezu sa njom. :tf:

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Nisam mogao da spavam, probudio sam se prvo u 5, pa nešto kao zaspao do 6, i onda rekao, ovako ne vredi više, i ustadoh. Prazan grad, nigde nikog, poneki auto ali ništa specijalno, milina jedna. Samo da nije ovako vraški hladno.

Link to comment
Share on other sites

Da, i ja sam primetio...manje ljudi i kola nego vikendom...kad su ranijih godina spajali, ja dolazio redovno na posao, a sad kad se ne spaja, imam zarku zelju da sam kod kuce :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ubiću komšinicu koja živi iznad mene...

neka mala seljančura iz KŠ-a koja živi kod tetke i plus iznajmljuje sobu nekoj dvojici debila totalnih koji su sinoć skakali u urlali do 3 :P

ide mi se na klizanje.. jel ide neko ?

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ubiću komšinicu koja živi iznad mene...

neka mala seljančura iz KŠ-a koja živi kod tetke i plus iznajmljuje sobu nekoj dvojici debila totalnih koji su sinoć skakali u urlali do 3 :P

ide mi se na klizanje.. jel ide neko ?

možda je bio threesome, nemoj da si takva prema ljudima

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

klizaliste zamak (na zemunskom keju, izmedju hotela jugoslavija i luna parka) radi svaki dan od 11-23, vikendom od 10-23, cena celodnevne karte je 250din ako imate svoje klizaljke, ako uzimate nase, cena je 400din.

zagrejati se mozete i u kaficu u sklopu klizalista uz toplu cokoladu, caj ili mozda kuvano vino.

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...