Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Otiško oko 5 na ''kafu'' sa ortakom, završilo se na zilion piva do malopre, otkrio sam neko mnogo gotivno mesto u Jag sa jeftinim pivom i gomilom stolova za bilijar, stoni fudbal i ostalim zajebancijama za bleju i što je najbolje rade i posle 1, tj krše onu palminu zabranu rada posle 1 :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nestala mi je jedna faza struje kod kuće, a to je faza koja kontroliše sve štekere u jednoj polovini gajbe, i naravno tu su i najvažniji uređaji tipa sat/alarm i tako to.

I onda sam se probudio u pola osam, ranije nego kad na posao idem, i kao šta ću kuda ću, prvo do pošte da platim račune, nikog nije bilo unutra, mislio sam da ne rade, onda otišao do pekare po burek, isto nikog nije bilo, nekako mi sve deluje praznije nego 1. januara, ali ipak rade "ustanove".

Otiško oko 5 na ''kafu'' sa ortakom, završilo se na zilion piva do malopre, otkrio sam neko mnogo gotivno mesto u Jag sa jeftinim pivom i gomilom stolova za bilijar, stoni fudbal i ostalim zajebancijama za bleju i što je najbolje rade i posle 1, tj krše onu palminu zabranu rada posle 1 :D

Ovo mi nikad nije bilo jasno, pa moram da pitam, a nemoj da me shvatiš pogrešno :) Kako u tako manjim mestima neko može nešto da "otkrije" a da se za to već odavno ne zna? Obično uvek znaš i možeš da nabrojiš mesta za izlazak ili bilo šta drugo, kad se otvori neko novo mesto svi znaju itd. Kako tako neka lokacija koja još ima "gomilu" stolova za bilijar i stoni fudbal prođe "ispod radara" nekome ko objektivno spada u ciljnu grupu?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je neko do sada kacio ovaj klip na rur, ali ja sam umirao od smeha dok sam ga gledao.

'Којотењ боли те курац за коментаре, ти си цар а маса се смеје другима јер не види себе. Сви овде и пију и гудрају се ко коњи, само се просеравају. Ја кад би имао својих 10 мин на тву отишо би још одваљенији и јебо би им матер!'

dobro jutro.

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

I meni se desavalo ovih dana, malo pre praznika, da nestaje struja na isti nacin. Opet se i juce desilo, kad sam zvao distribuciju rekli su da je kod njih na monitoru sve u redu. lol

@klip: Lik je car. :)

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Ovo mi nikad nije bilo jasno, pa moram da pitam, a nemoj da me shvatiš pogrešno :) Kako u tako manjim mestima neko može nešto da "otkrije" a da se za to već odavno ne zna? Obično uvek znaš i možeš da nabrojiš mesta za izlazak ili bilo šta drugo, kad se otvori neko novo mesto svi znaju itd. Kako tako neka lokacija koja još ima "gomilu" stolova za bilijar i stoni fudbal prođe "ispod radara" nekome ko objektivno spada u ciljnu grupu?

Jagodina nije baš toliko mala kakvom si je ti sad opisao, nije da je branim sad, nego čisto to kažem jer ispade da u Jagodini ima desetak mesta da izlazak i to je to :)

Drugo, odredjeni krugovi ljudi uvek imaju svojih par mesta koja gotive, pa uglavnom ljudi koje ja mogu da svarim izlaze i kruže tamo gde i ja, tako da kad dodjem u Jag vrlo retko menjam mesto izlaska, za razliku od Bga recimo, gde često eksperimentišem tražeći novo kul mesto da izadjem (kad imam novaca, ofc :D )

I treće od kad živim u Bgu nemam pojma šta se dešava po Jagodini i retko znam za nova mesta za izlazak/bleju , osim ako se ne raspitam kod seje što opet nije bog zna koji info jer je ona 6 godina mladja od mene i gotivi druge stvari, tako da za mene uvek važi isti kafić, ista kafana, isti pab, isto mesto za after :)

Što se tiče ovog radnog vremena, fora sa kojom par mesta u Jagodini radi preko te dozvole je u tome što se dobro izoliraju i nalepe na ulaznim vratima ' lokal u pripremi' :D

Ni jedno od tih mesta sa spoljašne strane ne odaje utisak da se nešto dešava unutra. Naravno što reče vudu, i palmini bratići ulaze u varijantu, ali to su onda uglavnom neke fensi kafane ili par seljanija kluba koji ni ne haju što ih čuje pola grada :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...