Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kuvana rakija? :tf:

ima samo obicna, vilja, nema kuvane :c

hmm, meni sve ovo bas super zvuci!

Jel si ti jos uvek tamo? Aj baci broj moba na pm, ako vec budem dolazio, da probam da nabodem tvoju smenu.

jesam, a ne moras da nabadas smenu, ja sam stalno tamo :) ne mozes da me omasis....

Da, bre, mendzi trebalo bi i ja moju sestricinu da vodim na klizanje ovih dana posto joj je keva u bolnici pa nema ko drugi.

Samo sto su ta deca nezasita, povedes ih na klizanje, a ona odmah traze i milion stvari pored toga...mala cudovista :)

Salji i meni mob. na pm. :)

Vidi sto bi Lesko da nabada i po mendzijevoj smeni :o

kao sto rekoh drugu djoletu, stalno sam tamo, al u svakom slucaju poslao sam vam moj broj

i cisto da napomenem, dunja nije bila na klizanju, tj mozda je i bila al nije svratila na toplu cokoladu!

A CASTIO BI TE!!!

Link to comment
Share on other sites

hahahahaha jbt,koji kraj slagalice :)))))))

lik uzeo i demonstrativno napustio studio,jos onako cuje se milka u pozadini zbunjena:))))

Pa kako, dajte snimak, dajte nešto! Ne gledam jedan dan slagalicu i eto! Moraću sutra reprizu :)

Mada me čudi, to su sve snimljene epizode, ne ide to uživo, što su je uopšte pustili?

I šta se desilo, kakve su mu poene ukrali?

Link to comment
Share on other sites

procito sam 'kamcatku' i u glavi mi se rodila slika lakija kana kako galopira stepama na svom vjernom zelenku, hitajuci na sever u posetu svojoj babi...mozgu stvarno treba stotinka da se prosere:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

drugari, moram da priznam da sam juče uspeo da se smrznem. da, da. stajao sam 3h na ulici u džemperu i jakni bez postave, verovatno je do toga.

mom mozgu stvarno treba stotinka da se prosere:)

fix't

Link to comment
Share on other sites

leško car mixeva!

Pozdrav drugari.Ovde na Zlatiboru je super, klizanje plus skijanje = win win.

Čuveni Zlatiborski komplet \o/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...