Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

i meni je bio nekako glup dan, iako sam car organizacije koji je uspeo da organizuje svoj život tako da nigde ne mora da ide 30. i 31. decembra. sledeći put izlazim iz kuće kad se uputim na doček (mada, sad kad sam ovo napisao, sutra ima da iskrsne nešto).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

у мојој бици са папирологијом и администрацијом, данас сам остварио коначни пробој.

не знам шта је ноулајферскије, блејати са другарима на вези по цео дан, или "изаћи у живот" поводом бесконачног низа обавеза и заронити у сиво море сивих људи за које не постојиш.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

не знам шта је ноулајферскије, блејати са другарима на вези по цео дан, или "изаћи у живот" поводом бесконачног низа обавеза и заронити у сиво море сивих људи за које не постојиш.

THIS!!!

Za neke ljude samo postojis kad im trebas, nateraju te da se osetis kao masina. Grad nije vise tu, verujem kad bi neko pokusao da nadje Kragujevac samo bi naisao na belo. Sve je belo iako sneg nije pao. Magla je pojela grad ffs! Bukvalno ne vidis ispred sebe 20m. A smrzlo se sve, ko ima muda da vozi taj je car voznje.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@ Komatri: Ja sam sasvim dovoljno naucio da se sporazumem iz 'Pons: Audio kurs iz Nemackog jezika'. Nadji po nekim knjizarama vecim, tipa 2-3 soma je. Dobijes 1 udzbenik, 1 zbirku(lol) i par cd-ova koji prate udzbenik. Na kurseve nisam isao, ali sam boravio u Nemackoj, gde sam najvise i naucio. Praksa>>teorija. :D

@topic: Prebacio sam sobu u 'chill no life mode', zavalio sam se u fotelju sa dva stocica oko sebe, gg. Idem na neku bleju veceras, a znam da ce biti uber fejl...

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

THIS!!!

u, verujem kad bi neko pokusao da nadje Kragujevac samo bi naisao na belo. Sve je belo iako sneg nije pao.

"DOBRA DNA PLOICAJCE!!! KKAO NAJKARACE STICI DO KRGAUJEVCA??? MRNJAU! JEBOA AMA TE!"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se sinoc izsopingovao za sve mlade narastaje u familiji...

kakva decija mafija, majku im jebem...ode plata :)

Osim toga, zasto je grad prazan i zasto nema prednovogodisnje guzve...ni sinoc ni jutros?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

haha, fine neke fore od sinoć do sad, svaka čast :)

Dovla, pa pobedila je katarina jer je iz Granda, to je jasno. Nije to prvi put da četa tinejdžera Grandovih fanova pomogne grandovcu koji se našao u takvoj situaciji.

btw, dobio sam jutros čestitku iz firme Chery, ovi što valjaju kola, mislim da je najgora koju sam dobio ove godine. Videću da opet skupim na gomilu više istih pa da vam pustim da vidite te "domete" :)

Osim toga, zasto je grad prazan i zasto nema prednovogodisnje guzve...ni sinoc ni jutros?

Ne znam za sinoć, jutros je ok jer dosta firmi i ljudi ne radi, ali idi u neku prodavnicu od 12h pa nadalje :)

Link to comment
Share on other sites

Osim toga, zasto je grad prazan i zasto nema prednovogodisnje guzve...ni sinoc ni jutros?

no tengo dinero cabalero lalalalallalala :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

roflmao.gif

Eh, da...jel se javlja Koja iz Germanije...

Plasim se za njega...popustice mu kocnice i onda ni 10 kg duvan cvaraka nece biti dovoljno..:)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...