Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jao, namucih sa ovim kostimom viteza, okacicu vam sliku kad budem dobio, da mi se malo smejete. :D

veceras ostajem gajbi, opikacu malo cs, a sutra zavrsavamo ovu godinu animacijom za decu Cigre, i decu Cigrinih prijatelja, i to radimo svi (fazon nas 20-25), tako da ce biti skroz super! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

[:D][:D][:D][:D][:D]

Dobro skoro pa jutro! Ustao sam mrtav, nista necu uraditi danas a i ako uradim sutra cu morati da popravljam... kafa, kafica, kafičak, kaffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ahaha..jbt...kakav masiv fail na poslu...

poslali reklamu Gloriji, a nisu proverili podatke, tako da su ovi sad u stampu pustili pogresan mail i telefon...facepalm.gif

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

zadnju cetvrtinu godine mi je definitivno obelezila spoznaja o radu drzavnih firmi i aparata, osecam uzasno gadjenje :)

Ne potcenjujte nikad moc i aroganciju malih i vecih "drzavnih namesnika" :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

i danas je baš 'ladno majku mu njegovu!

Kad će to leto da uživam i da zbijamo šale sa perom, ivketom i vićom!!! :))

U novosadskoj javnosti nedavno se pojavio snimak na kojem mladić privezan sajlom za branik automobila „skija” po gradskim ulicama, dok se automobil za koji je vezan kreće 100 kilometara na sat. Na snimku, koji traje par minuta, vidi se mladić sa kacigom na glavi kako na skijama „jezdi” po zavejanim ulicama na periferiji Novog Sada. U kolima koja ga vuku sede trojica mladića, od kojih jedan snima ceo „spektakl”.

Kamera se sa skijaša povremeno premešta na pokazivač brzine, koji je pred kraj snimka pokazivao brzinu od 100 kilometara na čas. Niko od njih ne pokazuej preveliku brigu oko bezbednosti cele priče, a „skijaš” na kraju čak i skida kacigu sa lica i maše u kameru.

- Želeo sam dobro da se zabavim. Dogovorio sam se sa drugarima da mi na svakih 30 kilometara na čas, prilikom ubrzanja, uključe sva četiri žmigavca kako bih znao o kojoj brzini je reč. Prvo smo krenuli laganim tempom od 40 kilometara na sat da bih uhvatio balans i ravnotežu, a posle smo ubrzavali dok nismo došli do 100 kilometara na sat – kaže “skijaš” D. R. i dodaje da je želeo da ide i većom brzinom, ali da nije bilo “staze”.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...