Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Speaking of, gde mogu da nadjem dobre ol skul orasnice?

Znaci nevidjene, olskul, nikad jace orasnice prave u malo pekari na Zelenom vencu, koji imaju osim toga i peceni kikiriki i tako te olskul stvari...orasnice im jebu kevu...

Mislim da je tu pocetna stanica 56-ce...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

forum.benchmark.rs

Poštovani korisnici i posetioci,

Forum je privremeno zatvoren zbog većeg apgrejda.

Pošto se radi o opsežnijim radovima (više sati sigurno), savetujemo vam da se do kasnijih poslepodnevnih časova posvetite zimskim radostima, igračkim konzolama, omiljenim filmovima, a oni retki srećnici među vama koji imaju kontakt sa nežnijim polom i van šaltera pošte, imaju na raspolaganju i tu opciju.

U slučaju nepredviđenih problema, obavestićemo vas putem ovog panela o daljem razvoju situacije.

Hvala na razumevanju,

administracija

Ahaha, koji hejt [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Lazu sise, igraju WoT svi do jednog :)

Zvanicno na odmoru do 17-og, cu vidim koliko cu od toga stvarno da odmaram. Zima je u piiiii... materinu a grejanje mi ne radi :( . Serem ti se u drzavu gde moras da molis da ti dozvole da im das pare da ti puste centralno, jedno 3 puta izlazila komisija i glavna zamerka im je to sto sam ja vec sam sproveo grejanje u kucu, letos dok je bilo lepo vreme, pa nema sta da se kopa sad kad je zima. A kopanje mora da se naplati. Bagra birokratska.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

smor smor smor smor ...

imam neki predosecaj da ce privatna zurka na koju sam sutra pozvana biti sranje .... kad sam pogledala ko sve dolazi, videla sam na spisku gomilu zena i fazon 3,4 muskarca..

imam i drugu opciju, kod ortakinje na gajbi, ali to je sve opste poznato drustvo i u tom sastavu smo blejali skoro pa cele godine ... :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

haha, zvala me malo pre ona moja bivsa, kaze da mi pozeli srecnu novu godinu u slucaju da putujem negde. Prilicno sam dobro podneo taj kraci razgovor, iako mi je sad malo smor, ali dobro, proci ce. Idem da radim, a posle na neki hot dejt, nadam se da ce proci valjano, taman da preusmerim misli. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...