Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ Johnn1e: Latio sam se i ja jednom tog zahvata. Nije mi se cinilo tesko, dok posle nisam skontao na sta lici kuhinja/stan. Elem... Punjeno pilece belo meso, isprzis na maslinovom ulju i belom vinu. A punj, slanina+kackavalj sta ti padne napamet. Salata sta god, neki kupus sam napravio sa hrskavom slaninom. Dezert neke palacinke. I uz to belo vino, ali pazi sa vinom, ako je smlati neces sprcati koji god da je povod.

p.s: kad ce neka dota? :D

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

ma nema pojma da zaspim pre 1, ne vredi. i opet ću da ustanem u 4, garant.

pa tesko ces sedeci za kompom da zaspis

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Juce rucak u 4, kasno ozbiljno plivanje u ledenoj vodi (pozdrav zaljubljenom pingvinu), i mastanje dok se tusiram posle bazena oko 23:00 o ogromnim slasnim picama i kolacima koje cu strpati u krceci stomak (a i u glavi se vrti od gldai i umora). I tako setim se da danas ujutro dajem krv-fuuuuu.

Evo sad kucam i sve se ljulja od gladi.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@ Johnn1e: Latio sam se i ja jednom tog zahvata. Nije mi se cinilo tesko, dok posle nisam skontao na sta lici kuhinja/stan. Elem... Punjeno pilece belo meso, isprzis na maslinovom ulju i belom vinu. A punj, slanina+kackavalj sta ti padne napamet. Salata sta god, neki kupus sam napravio sa hrskavom slaninom. Dezert neke palacinke. I uz to belo vino, ali pazi sa vinom, ako je smlati neces sprcati koji god da je povod.

Matori, ako je toliko najedes nema nista od divljeg seksa...mislim, i u kupus si stavio slaninicu...pa ne zoves kuma na slavu, nego ribu na sprc...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Matori, ako je toliko najedes nema nista od divljeg seksa...mislim, i u kupus si stavio slaninicu...pa ne zoves kuma na slavu, nego ribu na sprc...:)

Pa zar nije poenta da je najede, ona zaspi, a on ode na mirc/rur/fb/wow ili sta vec, a posle da je okrivi za neupeh odnosa?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Alo, decko...uozbilji se...

Znas sta bi ti Kole rekao za rasipanje slaninice...Slaninica je kao treninig...jednom izgubljena , ne moze se vise nikad nadoknaditi...

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pa tesko ces sedeci za kompom da zaspis

od pola 12 do pola 1 sam se prevrtao, ne vredi. probudio se u pola 5 i cao zdravo, nema daljeg spavanja. sad sam dosao kuci, ispizdeo sam u policijskoj stanici gde se vade licne karte i to.

treba mi onaj izvod o prebivalistu, mestu stanovanja ili kako god da se jebeno zove radi preuzimanja neke pomoci posle ovog zemljotresa. prekjuce mi jedna devojka koja tamo radi, a znam je inace, kaze da dodjem sutra oko 2 i ajde, odem ja juce ponovo... trudnicki bolovi, otisla ranije. sacekam ja malo u nadi da ce me neko drugi usluziti... m' jok, ne jebe niko 2%. udjem ja tamo gde se uzimaju vozacke dozvole cisto da pitam sta da radim i rece mi onaj pandur da dodjem sutra oko 9, bice gotovo. odem jutros, 'dobar dan' 'dobar dan' ... 'e nije jos gotovo, nije dosao sef da overi...' a kad dolazi, to ne znaju.

dakle rodjen sam ovde, zivim ovde, imam i licnu i pasos na ovu adresu, pa jebem mu mater koliko tesko moze da bude da se izda jedan obican papir gde pise gde stanujem...

in the other news, kod zubara u pola 6 da sredim onaj zub, wish me luck.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

"Ne moze kurir, morate vi to licno da nam donesete"

licno vas ja izlupam kitom po chelu

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...