Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

veceras na rodjendan neki. koliko volim slavljenicu toliko mrzim njene prosechne goste koje, kada bih ih video na ulici, pregazio kolima i posle se vratio u rikverc preko njih i na kraju josh parkirao na njima, za svaki slucaj

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

veceras na rodjendan neki. koliko volim slavljenicu toliko mrzim njene prosechne goste koje, kada bih ih video na ulici, pregazio kolima i posle se vratio u rikverc preko njih i na kraju josh parkirao na njima, za svaki slucaj

Sto, koriste acer laptopove? :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

to mora da mohi kuca sa igijevog naloga :):)

nego neki lik hoce da skoci sa moje zgrade :) to ce biti drugi ludak iz mog ocigledno ukletog ulaza ;D jedan se obesio drugi skocio sa terase treci otrovao alkoholom a zgrada ima samo 7 spratova :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ah, lepo sam se napio sinoc :) bio sa dva ortaka velika cara, a na kraju smo zavrsili u nekom lokalnom pozerskom klubu sa nekim drugaricama od jednog od njih dvojice, i jako smo se sprdali u okruzenju koje je kulturoloski susta suprotnost nama :D

i tako

veceras idem u podrum vina na vojvodjansku klopu i pijenje vina do iznemoglosti :) skoro svi ortaci idu sa ribama

ali zato dolazi bivsa sa deckom, na koju se, iskreno, jos uvek malo lozim...hehe(i neka ekipa koju zna ortak, pa sve preko njega...cudna kombinacija)

samo nadam se da necu da budem mala sisica, nego :tf:

Link to comment
Share on other sites

ovo je toliko gej hipsterski da nemam reči

ne mislim na prosechne u smislu opste populacije i da sam ja kao elita (u bilo kom smislu....), nego prosek tog malog skupa ljudi. od njih 10,12, 90% su ljudi koji imaju oko 30 godina, "Zavrshna su godina" na nekom fakultetu i sa njima mozesh da pricash samo o filmovima, eventualno kompjuterskim komponentama i vremenu...zamisli zurku sa 8 Milica, ali bez neke relativno zanimljive zivotne priche i bice ti sve jasno

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

to mora da mohi kuca sa igijevog naloga :):)

nego neki lik hoce da skoci sa moje zgrade :) to ce biti drugi ludak iz mog ocigledno ukletog ulaza ;D jedan se obesio drugi skocio sa terase treci otrovao alkoholom a zgrada ima samo 7 spratova :)

To ti bog daje hint.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne mislim na prosechne u smislu opste populacije i da sam ja kao elita (u bilo kom smislu....), nego prosek tog malog skupa ljudi. od njih 10,12, 90% su ljudi koji imaju oko 30 godina, "Zavrshna su godina" na nekom fakultetu i sa njima mozesh da pricash samo o filmovima, eventualno kompjuterskim komponentama i vremenu...zamisli zurku sa 8 Milica, ali bez neke relativno zanimljive zivotne priche i bice ti sve jasno

koji si hitler jebote

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ali zurka sa 8 milica podrazumeva i bar 2 kojota. Kako to nekome moze biti prosecno?

Iskreno, kapiram sta si hteo kasti, ja sam taj problem resio izgovorima da sam bolestan i da sam na terenu, i igrao wow sa drugarima :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...