Jump to content

"Razvozim po kućama"


Lucky

Recommended Posts

nikad u zivotu mi niko nije podrazumevao da ga vozim igde, cak ni usput. osim ako se to znalo od ranije, tipa dosli smo zajedno mojim kolima i vracamo se zajedno - tu se onda podrazumeva da to 'vracamo se zajedno' znaci da odlazimo kako smo i dosli, mojim kolima, ali to je lol, naravno da se podrazumeva.

u ostalim slucajevima ljudi koji zive sto metara od mene, na povratku iz grada krenu ka stanici normalno i bez oklevanja ako im ja eksplicitno ne kazem da cu ih voziti, pa ih obicno zovem da se vrate. a ja licno dosta vozim ljude, dosadno mi da se vozim sam, pa mi je daleko od teskog, tako da nemaju razloga da se 'plase', niti su 'nauceni' da me ne smaraju. iskreno, izgleda da interagujem sa nekim polubogovima, jer je meni sve ovo sto pricate za cimanje jako cudno i nepoznato iako nisam asocijalan i autistican:) ja zapravo, bez preterivanja, imam suprotan problem, jedva ulovim nekog da ga vozim, a i kad navatam nekog, zahvaljuje mi se trista puta sto sam ga odbacio do, lupam, zemuna iako zivim u blokovima i to mi je detour od kilometar.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nikad u zivotu mi niko nije podrazumevao da ga vozim igde, cak ni usput. osim ako se to znalo od ranije, tipa dosli smo zajedno mojim kolima i vracamo se zajedno - tu se onda podrazumeva da to 'vracamo se zajedno' znaci da odlazimo kako smo i dosli, mojim kolima, ali to je lol, naravno da se podrazumeva.

u ostalim slucajevima ljudi koji zive sto metara od mene, na povratku iz grada krenu ka stanici normalno i bez oklevanja ako im ja eksplicitno ne kazem da cu ih voziti, pa ih obicno zovem da se vrate. a ja licno dosta vozim ljude, dosadno mi da se vozim sam, pa mi je daleko od teskog, tako da nemaju razloga da se 'plase', niti su 'nauceni' da me ne smaraju. iskreno, izgleda da interagujem sa nekim polubogovima, jer je meni sve ovo sto pricate za cimanje jako cudno i nepoznato iako nisam asocijalan i autistican:) ja zapravo, bez preterivanja, imam suprotan problem, jedva ulovim nekog da ga vozim, a i kad navatam nekog, zahvaljuje mi se trista puta sto sam ga odbacio do, lupam, zemuna iako zivim u blokovima i to mi je detour od kilometar.

сви су рекли скоро исто, какви полубогови, какве фантазије, стари мој???

;)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

meni ono ako je frka sa benzinom,kazem,aj damo po 50-100 kinti koliko nas je vec u kolima da sipamo za 300kinti i to je to(ali to uopsteno ako negde krenemo kolima),jedan od najortaka i ja smo na potpuno drugim krajevima grada,a ovi ostali su da kazem in the middle,tako da realno jedini aspekt cele price je da li imam benzina ili ne,ako nemam kazem da nemam,ako imam nije mi problem da vozikam,uvek se tako iskombinujemo da driver ne ostane sam u kolima,eventualno mozda nekih 4-5 minuta voznje...nervira me jebena sestra po tom pitanju koja em sto mi probudi rage kad me zove da dodjem po nju i onda kad mi napakuje jos gomilu njenih hipster drugara koje takodje razvezem po kucama slusajuci glupe priche...

kad ja nemam prevoz,gledam uglavnom da se ne namecem,ukoliko cujem da neko ide u mom pravcu,gledam da se ubacim,a pare za taxi necu da dam,makar go ishao na minus trideset,nije mi problem da idem peshice...cak i kad neko krene da me vozi sazalim se na njih pa non stop smaram fazon ostavi me ovde usput,imam jos 10 minuta pesice,ali ono fazon da li je svima glupo ili zaista nije problem,pa me bace do gajbe....

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@dulio

ednort.jpg.jpeg

91846_8_4_2008_7_43_15_AM_-_I_wonder.JPG

[:D]

[roflmao]

a nije, znaju me ti ljudi [:D]

сви су рекли скоро исто, какви полубогови, какве фантазије, стари мој???

;)

pa otkud znam, evo ga ceo topik na konto nekog cimanja, a ja ga nikad nisam iskusio.

cak i kad neko krene da me vozi sazalim se na njih pa non stop smaram fazon ostavi me ovde usput,imam jos 10 minuta pesice,ali ono fazon da li je svima glupo ili zaista nije problem,pa me bace do gajbe....

pa naravno da nije problem, a brate i glupo je lol, pa ja bih se ubio kad bih nekog ostavio na deset minuta od gajbe:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nervira me jebena sestra po tom pitanju koja em sto mi probudi rage kad me zove da dodjem po nju i onda kad mi napakuje jos gomilu njenih hipster drugara

to je zato što si lep, drugarice je u stvari smaraju da ti dođeš po njih iako verovatno imaju alternativu! Go for it!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve zavisi o kakvim se ORTACIMA radi, ako sebi MOGU da priuste TAXI onda znam da takvi

svakako nece traziti da ih odbacim te nemam taj problem loseg tripa nekog...

No, ako znam da zive skromno, posto su mi ORTACI onda ih odbacujem bez da me pitaju jer ZNAM

da im to jebeno znachi ako je kasna noc i nema prevoza..... Eto bas sam u subotu na nedelju

posle tezge u klubu odbacio ortaka gajbi na banovo, jbg nema prevoza a TAXI drajveri su u to

doba najjacha rasa i lemaju minimum 700-800 kintacha do tamo...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

mene je dule smor vozio do banovog, a on je u centru!

Sledeći put kad vas neko pritiska da ga vozite izvadte hiljadarku i recite:" evo ti za taksi" - deluje skupo, ali vas ta osoba nece više smarati za vožnju ako ima trunke dostojanstva.

Ranije je bila dovoljna novčanica od 500 kinti, majku im inflatorsku!

pa lol, ako ti je ikakav ortak i to uradis, ono, upucaj se :D

a ako nije, mozes i na manje jadan nacin da mu kazes da odjebe

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

He he, gledam kako se raspravljate o tome ko gde zivi i koliko je daleko voziti nekoga iz zemuna ako zivish u blokovima ili nekoga sa banovog ako zivish u centru. A pazi sad - ortak zivi na drugom kraju Moskve u odnosu na mene. Moskva je grad koji lichi na jaje velichine 60x40 km - da bi odvezao ortaka kuci treba da predjem bar 90 km [:D] To je kao od Beograda do Novog Sada jebote ;)

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

cale je u stanju da u 3am zove na mob i pita gde sam da li mi treba prevoz do gajbe da dodje po mene... ako nekome nije usput, cak i da je ljubopitljiv kao moj cale, slazem da sam se vec iskombinovao... ako smo u gradu i zivis kod SC-a... a ima mesta u kolima... ocekujem da me dovezes do SC-a... do bloka 63. ne da ne ocekujem, nego ne dolazi u obzir... jedino ako smo pre izlaska projektovali takav plan, zbog ne znam ni ja cega... tako da su losi oni ljudi koji ocekuju da ti njih odvezes i pravis im drustvo, pa da se sam vracas i stignes gajbi, kada su oni vec zaspali... :P

Link to comment
Share on other sites

mene je dule smor vozio do banovog, a on je u centru!

pa lol, ako ti je ikakav ortak i to uradis, ono, upucaj se :D

a ako nije, mozes i na manje jadan nacin da mu kazes da odjebe

haha... jedva cekam da me cali "odveze" do gajbe... nemam ni trunke dostojanstva... ali cali je moj drug!

U mom drushtvu ja sam dezurni vozach, uvek. Jbg, uvek sam trezan a oni vecinom cirke. Nije mi toliki cim u Chachku, mali grad je, al' je pochelo od skora bash da mi smeta. Nemam neshto para a i pochelo drushtvo da bude bezobrazno pomalo. Jedino zenu vozim kad/gde/koliko treba.

Sa druge stane, kad nemam kola mi nekako neprijatno da cimam nekog da me vozi, jedino ako mu je usput(nikad ;c). Imam samo jednog ortaka koga mogu da cimam da me vozi kad treba, bilo koga drugog mi trulo bash...

cacak je obecani grad... nikada nisam platio taxi vise nego sto je u bg-u jebeni start... da ne govorim o tome, da zovnes taksistu u sred noci i das mu narudzbinu sta da ti kupi... cacak je ispisavanje... OCU U CACAK!

A u americi je od stambenog naselja najbliza radnja udaljena otprilike 100injak kilometara.

ahahaha... a jednom je za opkladu vozio 2 km u rikverc vezanih ociju... :P

Link to comment
Share on other sites

do posla možda, i to opet zavisi gde. A za radnje ga baš pretera. Čak i kada si u nekom suburban naselju ne može da bude više od 10-15ak km do većeg shopping mall-a

edit: ovde naravno mislim na normalne US gradove/naselja, ne na neke zabiti po Arizoni/Dakoti/Kanzasu

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Nisam bio ali znam da su mi ljudi pricali kako su se cudili sto je njima tamo normalno da recimo pred veceru odu da kupe vino i da se voze pola sata. Moguce da ima veze sa radnim vremenom ali generalno je tamo ljudima najnormalnija stvar da se voze ko budale verovatno zbog nekadasnjih smesnih cena corbe i sadasnjih dosta niskih.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

брате Мохи, јесте да Американци имају ту културу "нације на точковима", али ти га претера баш онако мохијевски...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...