Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

treba na tom ko zna zna da primenjuju isti princip ko i u drugim igrama, pet pitanja za jednog, pa ako ne zna, onda ulece drugi. ovako je retardirano, ako je pitanje lako, obojica ce da rade rapid fire, pa kog vise usere, nije cak ni ko je brzi...a pitanja su lol, nek se odluce kog reda tezine ce biti pitanja, bar otprilike. ono, ide pitanje tipa 'ime golmana maroka koji nije uspeo da udje u reprezentaciju za ita90', pa onda posle, 'prezime ruskog pisca fjodora mihailovica je postojevski, dostojevski ili bostojevski'...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

na poslu imam sasvim dobar komp (q6600@2,4 Ghz, 8 giga rama, gts 250 itd...) na kome sam shvatio punu vaznost dobrog operativnog sistema jer imam do sada najgori sistem koji sam iskusio - xp 64 bit...toooliko vuche sistem, da ga na svaka 2 sata moram resetovati

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

moracu da operisem zub. super.

lesko care, imamo isti problem. jebiga, ja sam emo pickica za te stvari. na nekog si jednostavno slab.

fml.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Lesko zajebi to tugovanje i sazaljivanje. Ima ih milion, naletece neka dobra, ako ne pre onda kasnije. Sto duze cekas to ce bolja biti (vazno je da verujes u ovo) :)

Mene nekako ophrvao umor i misli o obavezama, a i blaga besparica. Dok poplacam sve takse za produzetak vize ostacu bez gaca. Zato idem na basket veceras (fuck yeah)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

edeste e

danas 12h na posao, zanimljivo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I nisi je oterao u kurac krasni?

Pa sta mislis? :\

Inace, bio sad u klinickom, i ne znam zasto sam mislio da zato sto imam vezu, da ce sve to lakse da prodje nego sto je bilo u mup-u za licnu kartu. Otisao, taj doktor mi ispipao koleno (kao nesto fol), gleda me bledo kad mu pricam sta mi se desavalo, i na kraju kaze da dodjem u ponedeljak da snimim to(ne moze danas, ja ne znam sto, a verujem da ni on). I pominjao je tu manju operaciju, sto bih mozda ja i najvise voleo, ali videcemo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...