Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

Sad na Pinku ide neko Grand takmičenje, al ne ona fenserica ko ranije nego kao narodnjaci. I sve neke ribe 20-25 godina koje piče one najtreš narodnjake iz devedesetih, kalibra Mire Škorić i tako toga. I znači, ladno su u poslednjih recimo pet godina, kada smo bili solidno odlepljeni od tog turbo folka i kad je čak i taj Grand odjebao takav zvuk i okrenuo se nečem drugom, odrastale ribe koje zapravo to slušaju i gotive i znaju sve pesme i pevače, i to ne da kažeš, eto šta će jadne dolaze iz Donjih Pranjana direktno sa njive, nego brate izgledaju kulturno, vidi se da nisu uzele ništa teže od kašike u ruku, a piče taj najgori mogući "podžanr" narodnjaka i to zato što vole. Jebote pa ove pesme se pevaju samo po svadbama i to samo u onom kasnijem delu kad su svi mortus pijani.

te pesme su meni zilion puta veci ritopek od 90% ostalih narodnjaka. jednom sam silom prilika gledao jedno to takmicenje (pustili u drustvu lol) i ocekivao sam insomnije, a ribe pevale dragane i cece, a jedna je cak pevala i silvanu armenulic ej bre, silvanu, pa ja sam ocekivao, ne znam, nuklearnu apokalipsu i bunde od nerca, slobodno mogu da kazem da sam se prijatno iznenadio. plus sto su ribe bile krajnje, krajnje normalne kad su pricale, a ziri je tek bio prenormalan i prestrucan, osecao sam se ko da sam u nekoj drugoj dimenziji...oni talenti i idoli mogu da im puse sto se mene tice, eto, reko sam:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa dobro, reko sam dragane i cece, to mu dodje mira skoric:)

meni je i mira skoric gotivnija od ovih gigamega tripova, gubi mi se smisao svega toga nekako. kakav god da je taj smisao. ono, ako dodju vikinzi, ocekujem da spale sve, siluju zene i masakriraju bebe, tako i od ovih ocekujem da budu mira skoric, a ne rihana:)

al sto se tice same emisije, ono je sve ekstra, osim voditelja koji su retardirani. one ribe pevaju do jaja, ziri je maksimalno strucan i kulturan (ja kad sam gledao, neka carica iz zirija je cak otpevala neki deo iz pesme da konstruktivno pokaze ribi sto se takmici kako treba i to u fazonu 'pazi, treba ovako', a ne 'olol me ownz u'), sve obrnuto od idola i tripova:)

al dobro, objektivno gledano, mira skoric je lol sad kad prizovem njene pesme, ceca i dragana su pink flojd za nju...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ladno nemas meniskus lol :D

Pa nije ni cudo sto te boli sve vise i vise...

Dule bi trebao da nam kaze koje ce biti posledice ovoga, mislim da nisu ni malo naivne :/

al zato mi je kita porasla!!!

ne znam kakve posledice mogu biti, mozda ne zelim i da znam... mada generalno bio bih bas kul za par godina posle aposkalipse kada se pojavim u leather jacketu sa mehanizmom na nozi, pravi mad max

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

...

:D

koliko je ovaj dule carina koga savrseno razumem :D

Na stranu cece kao persone, njena svaka pesma je jebeni ''za sva vremena'' ako se pogleda bilo koja danasnja pevaljka narodne muzike(naglasak na narodne muzike, urbana rur publiko)

tipa ovo je evergrin sa prekaljenim liriksima, nek ga sisa svaki hejter koji misli drugacije :D

http://www.youtube.com/watch?v=m2fbS3r3nkU

A ovo je npr jebani treš&šit za jednu sezonu, da se masa pozera napali :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uh, bilo bas dobro sinoc.

Bili na Gaucosima, stvarno je bre odlicno mesto, samo sto je skupo do jaja (domace pivo 270din). Inace, djuskao celo vece, mnogo je dobra muzika, tako da to ipak vadi sve. I jos sam smarao (mada sam bio skroz kulturan) neku tamo konobaricu, mega je slatka. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Braco koji vrhunski provod juce u Novom Sadu, do 4 ujutro. Znaci odavno se u nedelju ujutro nisam probudio sa glavoboljom, ukocenosti, i blagom dezjorijentisanoscu, koji provod, koji provod.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Super muzika je u Gauchosima, ali cene su im u picku materinu skupe... I mahom matorija ekipa, pa ko voli nek izvoli. Ja bio kod ortaka, igrali onaj drinking rulet ili kako vec se to zove, pa u nekom govnjivom klubu na Dorcolu, SKD, pa posle na Hon. Realno trebalo je da ostanemo da pijemo, pijani Hon je sjajan recept da sjebete sebi KD i PSR. :D

@Vitjo

A sto tako rano lezes i ustajes? I vikendom?

Link to comment
Share on other sites

Navikne se organizam od radne nedelje, Sini

desava se i meni da vikendom legnem kasnije 3-4 izjutra pa se budim rano kao da je radni dan, radi 'bioloski sat'

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...