Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

Па пази, у круговима у којим се он креће то је можда разумљиво, рецимо то слово "е" вероватно има више значења него што ми схватамо. Мислим, није он то измислио сад због РУР форума, него то користи иначе, па се тако изразио, без да размишља о томе да ли ће га људи разумети, јер то подразумева као нормално. Е, сад, ни то што ти пишеш не испуњава правописне стандарде, али принцип је "не морамо да поштујемо правописне стандарде, или граматичка правила, све док разумемо једни друге", ок, тај став је легитиман, али можда и се и он користи том истом формулом, само је вас време прегазило па не схватате смисао његових реченица.

ovo nije tacno, postoje neke objektivne stvari, nije on nerazumljiv zbog nekog novog slenga, pa ako on napise 'formula jedan', a misli na dobru ribu, ja necu znati u cemu je stos. nego jednostavno lose konstruise misaone celine, pod 'lose' mislim na bazicno lose i to treba da promeni. jednostavna stvar, necemo sad da idemo iz krajnosti u krajnost, ispade da je covek dostojevski:)

mislim, znas sta ocu da kazem...i opet kazem, nije on debil sto pise lose, nego to treba ispraviti.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sve i da je to tacno (a nije), mi se svi medjusobno razumemo, ali njega ne razumemo. ko tu gresi onda?

Он? Јер није узео реципијенте у обзир? Какав пропуст!

preterujes, pa hejtovan sam i ja kad sam dosao u drugu osnovnu, kad sam dosao prvi put u neko drustvo ko klinac ili kad sam igrao fuzbal sa nepoznatim klincima:)

otkud oni znaju koji je razred, a i on ko da ne zna kakav je rur, ne bih se ja bojao ni za koga ovde.

pa ja sam mu napisao zbog cega gresi i zasto treba da popravi to pisanje...

Па ви нисте деца други разред. А реакција осталих је добрим делом таква зато што је реч о непознатом лику, да сте Пеја или ти оставили поруку сличне форме, реакција би била другачија, а то је оно што је мени лично гадно овде.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

prosla me sad zelja za raspravom, tako da nema veze...

@Doolio nije mene to tangiralo na licnom nivou, jer kao sto si rekao, dobro znam sta sam i kakav sam ja. Samo je glupo generalizovati na taj nacin "kanterasi su glupi".

evo ti kontra pitanje - zasto je glupo generalizovati da su celavi likovi sa fajerkama i martinkama skinsi ako ja jedan takav nisam skins? po meni je ovo savrseno opravdana generalizacija.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ovo nije tacno, postoje neke objektivne stvari, nije on nerazumljiv zbog nekog novog slenga, pa ako on napise 'formula jedan', a misli na dobru ribu, ja necu znati u cemu je stos. nego jednostavno lose konstruise misaone celine, pod 'lose' mislim na bazicno lose i to treba da promeni. jednostavna stvar, necemo sad da idemo iz krajnosti u krajnost, ispade da je covek dostojevski:)

mislim, znas sta ocu da kazem...i opet kazem, nije on debil sto pise lose, nego to treba ispraviti.

Ок. :) Па то је нормалан став да то треба исправити. А кретенски је да је он дебил зато што лоше пише, а тај став се примећује код хејтера, јер иначе не би хејтовали.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Па ви нисте деца други разред. А реакција осталих је добрим делом таква зато што је реч о непознатом лику, да сте Пеја или ти оставили поруку сличне форме, реакција би била другачија, а то је оно што је мени лично гадно овде.

to se i meni gadi vec pet godina vise nego tebi i svi me zezaju kao velikog aktivistu po tom pitanju, tako da kucas na pogresna vrata;)

na konto diskusije, ja vise ne znam o cemu se diskutuje, ja sam samo rekao da on treba da popravi pisanje i da su mu to ljudi rekli, grubo ili ne, maliciozno ili ne. i to je tacno. a ti sad meni pricas o favorizovanju na ruru i nekim drugim stvarima, pa ja najbolje znam sta kad kako i gde se to desava i kome lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

А реакција осталих је добрим делом таква зато што је реч о непознатом лику, да сте Пеја или ти оставили поруку сличне форме, реакција би била другачија, а то је оно што је мени лично гадно овде.

radi se o vrlo prostom distanciranju RR-a (random retarda) od ljudi koji su preziveli pocetni hejt

sto je ono sto cini ovaj forum jedinstvenim u ovoj zemlji a uvek mozes da odes na burek ili bilo koji drugi koji ti se vise dopada na kome nema apsolutno nikakve domace atmosfere i gde dolaze ljudi od 45 godina koji pisu svaki post sa smajlijima koji podsecaju na necijeg caleta koji je tu sasvim slucaju dospeo dok je na yahoo pretrazivacu u svom internet exploreru trazio "free mp3 download"

Link to comment
Share on other sites

to se i meni gadi vec pet godina vise nego tebi i svi me zezaju kao velikog aktivistu po tom pitanju, tako da kucas na pogresna vrata;)

na konto diskusije, ja vise ne znam o cemu se diskutuje, ja sam samo rekao da on treba da popravi pisanje i da su mu to ljudi rekli, grubo ili ne, maliciozno ili ne. i to je tacno. a ti sad meni pricas o favorizovanju na ruru i nekim drugim stvarima, pa ja najbolje znam sta kad kako i gde se to desava i kome lol

Не објашњавам ти, нити је смислено то да радим, јер се добро зна колико си ти овде, ја сам само непознати посетилац. Само се користим тиме да истакнем поенту.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

kili:

mislim da gresis kad povezujes postojanje domace atmosfere sa tim stvarima. smatram da koncepcija foruma sto se tice kulture diskusije i postovanja random sagovornika nema veze sa prisutnoscu ili odsutnoscu domace atmosfere.

ti i dalje mozes meni da kazes da sam glup i da filozofiram olol i da se ja ne ljutim, a da budes uljudan sa novim ljudima sa kojima se ne slazes ili se jos nisu navikli, pa nespretno postuju. eto ti i domacinstva i kulture diskusije.

Не објашњавам ти, нити је смислено то да радим, јер се добро зна колико си ти овде, ја сам само непознати посетилац. Само се користим тиме да истакнем поенту.

ako je to poenta, onda sam je masio sve vreme, ja sam mislio da je poenta da li on pise lose i da li treba to da ispravi i da li su hejteri u pravu kad kazu da pise lose (sad, kako su se izrazili i da li su bili maliciozno nastrojeni, to je peta stvar, sustina je da mu je skrenuta paznja na to).

ako je to poenta, onda da, naravno da je tako, ali to si znao i pre nikole mese selimovica:)

medjutim, postoji jos faktora, nije to jedini nego si ti emotivno reagovao i video samo taj. npr, ja tako nesto ne bih nikad napisao, tako da tvoj primer, iako imaginaran, ne pije vodu. reci ces da to nije bitno, medjutim jeste. nije sve bas tako crno-belo, belih medveda ima, ali nisu bas toliko beli. ko da mene ljudi ne zajebavaju za razne stvari, ali se ja ne selfpwnujem toliko jako ili cesto...hocu da kazem da nije to vreme na ruru jedini faktor. ili poznanstvo. postoje ljudi koje niko ne ishejtuje iako su mesec dana ovde...

nije da branim instituciju rurhejta, samo isticem da nije bas tako kako ti opisujes.

druga stvar, kad sa nekim vodis neku korespodenciju godinama, naravno da ga kontas drugacije, pa tako, da je vudu napisao ovako nesto, ja bih reko lol wtf prso si omg jer ga znam sa foruma godinama. ajmo ovako, ides u prodzu i tvoja keva se podzapa sa kasirkom, pritom je kasirka u pravu. i ti uleces za svoju kevu, neces da bijes kevu zajedno sa kasirkom samo da bi ispostovao neki honor trip:) to mora da postoji, mozda je ovde izrazenije, ali ne mozemo pricati kao da je ta osobina katastrofalna sama po sebi i da je potpuno nepozeljna.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nepravda! samo zato sto imam martinke, fajerku, brijem glavu i imam tet ne znaci da sam skins! bogami si pun stereotipa i predrasuda. meni nikad ne bi palo na pamet da to pomislim!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ajmo ovako, ides u prodzu i tvoja keva se podzapa sa kasirkom, pritom je kasirka u pravu. i ti uleces za svoju kevu, neces da bijes kevu zajedno sa kasirkom samo da bi ispostovao neki honor trip:) to mora da postoji, mozda je ovde izrazenije, ali ne mozemo pricati kao da je ta osobina katastrofalna sama po sebi i da je potpuno nepozeljna.

Ахахах, ал "да бијеш кеву заједно са касирком". :))) Пази, зависи о чему се ради, ако кева није у праву, онда јој ставиш то до знања. Глупо је да касирка испадне "у криву" зато што је нас више, него се поштује принцип шта је исправно, а шта не, невезано за то ко су актери.

Наравно, свестан сам да 99.99 % људи не реагује тако.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Не објашњавам ти, нити је смислено то да радим, јер се добро зна колико си ти овде, ја сам само непознати посетилац. Само се користим тиме да истакнем поенту.

tek sam sad skapirao zasto ti je ovakav post:)

lol, nisam se ja gadjao 'omg ja sam dugo ovde' tripovima, nego sam rekao da se to gadi meni vise nego tebi i da sam poznati robin hud ovde na ruru, tako da sam i previse upucen u to sto oces da kazes. ali da i pored toga stvari nisu crno-bele.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

tek sam sad skapirao zasto ti je ovakav post:)

lol, nisam se ja gadjao 'omg ja sam dugo ovde' tripovima, nego sam rekao da se to gadi meni vise nego tebi i da sam poznati robin hud ovde na ruru, tako da sam i previse upucen u to sto oces da kazes. ali da i pored toga stvari nisu crno-bele.

Хах, нисам циљао на то. Било како било, ти не можеш да знаш колико сам ја Робин Худ, тако да не можеш да знаш колико се мени гади. :))

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ахахах, ал "да бијеш кеву заједно са касирком". :))) Пази, зависи о чему се ради, ако кева није у праву, онда јој ставиш то до знања. Глупо је да касирка испадне "у криву" зато што је нас више, него се поштује принцип шта је исправно, а шта не, невезано за то ко су актери.

Наравно, свестан сам да 99.99 % људи не реагује тако.

ne mislim da sad jebes mater kasiriki, ali naravno da ces biti blag prema kevi ili ces je cak braniti skroz iako nije u pravu, pa ces joj kenjati kad izadjete iz prodavnice. ne mislim da ces sad ti uvek da favorizujes blizeg lika, primer je banalan i preteran da bi bio jasniji.

a to 'nevezano za to ko su akteri' jednostavno ne pije vodu iz vise razloga. za drugare imas i vise vremena i duzi fitilj i generalno si otvoreniji prema njima, pa necemo sad pricati o odnosu prema bitnim i nebitnim osobama. necu poverovati u to da si ti lik koji prijavljuje svoju kevu jer nije prijavila porez isto ko sto prijavljuje 'nekog tamo' lika. da te drugar pita da ga odbacis do grada ne bi reagovao isto kao kad te pita nepoznat covek. mislim, tako ljudi funkcionisu i tu ima vise razloga i tripova...preterujes sad malo sa solomonizmom:)

Хах, нисам циљао на то. Било како било, ти не можеш да знаш колико сам ја Робин Худ, тако да не можеш да знаш колико се мени гади. :))

dobro, vise ti se gadi, eto:)

hteo sam da naglasim moju robinhudnost, naravno da ja ne znam koliko se tebi sta gadi omg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne mislim da sad jebes mater kasiriki, ali naravno da ces biti blag prema kevi ili ces je cak braniti skroz iako nije u pravu, pa ces joj kenjati kad izadjete iz prodavnice. ne mislim da ces sad ti uvek da favorizujes blizeg lika, primer je banalan i preteran da bi bio jasniji.

a to 'nevezano za to ko su akteri' jednostavno ne pije vodu iz vise razloga. za drugare imas i vise vremena i duzi fitilj i generalno si otvoreniji prema njima, pa necemo sad pricati o odnosu prema bitnim i nebitnim osobama. necu poverovati u to da si ti lik koji prijavljuje svoju kevu jer nije prijavila porez isto ko sto prijavljuje 'nekog tamo' lika. da te drugar pita da ga odbacis do grada ne bi reagovao isto kao kad te pita nepoznat covek. mislim, tako ljudi funkcionisu i tu ima vise razloga i tripova...preterujes sad malo sa solomonizmom:)

dobro, vise ti se gadi, eto:)

hteo sam da naglasim moju robinhudnost, naravno da ja ne znam koliko se tebi sta gadi omg

Хах, па нисам ни покушао да се издам за таквог лика, мислим даааај, пријављивање кеве због утаје пореза! :)))))))

Ма, није битно колико се коме гади, него сам навео твоје присуство овде (из чега даље протистиче твоја прича о робинхудности) да кажем колико си упознат са тиме шта се дешава. Стога ми је и чудно када кажеш да је хејт, у неку руку, оправдан.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

nepravda! samo zato sto imam martinke, fajerku, brijem glavu i imam tet ne znaci da sam skins! bogami si pun stereotipa i predrasuda. meni nikad ne bi palo na pamet da to pomislim!

ali malo mesas babe i zabe. Skinsi zaista jesu celavi, i vole da nose martinke, i vole tetovaze, i ne znam sta. Ne, ne kazem da su svi oni koji se tako oblace skinsi, ali to jeste stereotipan FIZICKI IZGLED nekoga ko je skins.

A potpuna je glupost reci "ti igras kanter, ti si glup" ili "glup si, idi igraj kanter", jer to je neki hobi koji nikako ne moze da odredi neciju mentalnu sposobnost, odnosno IQ. Dakle, los si primer dao, jer ovde nije rec o fizickom izgledu i predrasudama na osnovu toga.

To je slicno kao kad bi rekao "ti si iranac, terorista si".

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

hejt nije nikad opravdan, hejt je posebna kategorija koja ne moze biti opravdana nikad. ja samo analiziram dogadjaje mehanicki, a ne emotivno:)

U redu je ljudi pogresio sam ispravili ste me sad je sve super :D

a ne! gledaj sta si uradio, gledaj sad!!!11

kili:

ajde. evo, ja sam se danas iskenjao ko stoka. ljudi, ne mozete da verujete kolko sam ja kenjao, al stvarno. juce sam haso suljpa sa ljutom paprikom, pa mozete da zamislite. bio sam do faksa, tamo nisam radio nista, kunto sam popodne, veceras cu verovatno da wowujem i da uradim neke ilustracije. u medjuvremenu sernjam po ruru:)

opusti se kili, ovo je 'pricajte', nema oftopica:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...